• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

SLM zinkt onvermijdelijk naar de bodem als subsidie stopt, voorspelt waarnemer

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 september 2024 18:00
in Suriname
GFC. Nieuws uit Suriname

De waarnemer Soeroechomento heeft vanuit Nederland scherpe kritiek geuit op de situatie rond de Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) en stelt dat de toekomst van het bedrijf allesbehalve onzeker is.

In een felle verklaring die naar GFC Nieuws is gestuurd beweert hij dat de SLM “onherroepelijk naar de bodem zinkt”, waarbij hij de schuldenlast en het falen van het bedrijf om de nodige hervormingen door te voeren benadrukt.

“Niks is onzeker bij de SLM. Alles is zeker en voorspelbaar. Ze zinken naar de bodem zodra het geld van het arme volk, dat hun infuus is, wegvalt,”aldus de analist.

Hij haalt fel uit naar de SLM, die volgens hem niet bereid is zichzelf te genezen door het geadviseerde herstelprogramma uit te voeren.

Volgens hem blijft de luchtvaartmaatschappij “op grote voet” doorgaan, zonder dat er enige bereidheid is om offers te brengen om de situatie te verbeteren.

“Geen enkele offer zijn ze zelf bereid te brengen,”vervolgt hij, terwijl ze de verantwoordelijkheid voor de financiële puinhoop bij de belastingbetaler legt.

“De belastingbetaler, hun dode baby’s en anderen zullen door de regering toch gewetenloos gedwongen worden in te komen om hun ongebreidelde geldverbrassingen te financieren!”

Hij suggereert dat er op de achtergrond “ongure en mistige belangen” spelen, die volgens hem de drijvende kracht zijn achter het uitblijven van echte hervormingen bij de SLM. De regering lijkt volgens zijn zeggen vastbesloten om de belastingbetaler te laten opdraaien voor het wanbeleid van het bedrijf.

Deze harde woorden komen op een moment dat de toekomst van de SLM ter discussie staat, met grote onzekerheid over de schuldenlast en mogelijke reddingsoperaties.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname
Lifestyle

Toerisme in Suriname hoeft niet alleen van Nederland te komen, ook Amerika biedt kansen

ict bestuur
Suriname

Sterke basis voor verdere groei ICT-sector Suriname

energie STROOM
Suriname

Caribbean Energy Week 2026 brengt regionale en internationale energiespelers samen in Paramaribo

verwijdering illegale goudmijners proknokkers zijin
Suriname

Zwaarbewapende veiligheidsdiensten aanwezig in Zijin-gebied na verlopen ultimatum

stopbord verkeer suriname
Suriname

Politie waarschuwt: negeren van stopborden leidt tot meer aanrijdingen

maya parbhoe
Suriname

NPS’er Parbhoe uit kritiek op salaris procureur-generaal: “Het is ronduit belachelijk…”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws