GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse Luchtvaart Maatschappij (SLM) geeft de garantie aan het reizend publiek en de reisagenten dat de vluchten gepland op het vliegschema uitgevoerd zullen worden.
Dit is volgens waarnemend directeur Steven Gonesh al geruime tijd aan de gang. Ook voor de komende feestdagen in december zullen alle vluchten worden uitgevoerd.
Volgens Gonesh is er hersteltraject ingezet met de overheid. In juli dit jaar moest de national carrier veel vluchten annuleren als gevolg van moeilijke financiële omstandigheden. De verkoop van vliegtickets gaan nu weer de goede kant op. Gonesh geeft aan dat er een inhaalslag gemaakt wordt om het vertrouwen in de SLM terug te winnen.
Binnenkort moet de SLM haar eigen vliegtuigen in operatie hebben. Deze zullen worden ingezet op de route Paramaribo-Amsterdam en in de regio.




