• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Schuld IMF voldaan

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
29 mei 2021 07:00
in Nieuws
usd dollar valuta 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Aansluitend op de eerdere bekendmaking dat de Centrale Bank van Suriname (CBvS) heeft voldaan aan alle valuta betalingsverplichtingen, bericht de Bank de samenleving over het wederom voldoen aan haar nationale en internationale betalingsverplichtingen.

Op 26 mei heeft de CBvS haar 8ste tevens de laatste betaling van USD 10,46 miljoen aan het Internationaal Monetair Fonds (IMF) voldaan in gevolge de “Standby Agreement” die in 2016 was afgesloten.

De eerste betaling aan het IMF werd gedaan in augustus 2019.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Acuut ingrijpen regering noodzakelijk: armoede in Suriname grijpt snel om zich heen

De totale aflossing aan het IMF over de afgelopen periode in dit kader bedroeg USD 81,27 miljoen.

De CBvS heeft thans eveneens voldaan aan de vijfde aflossing van USD 7,70 miljoen aan de commerciële banken in het kader van de terugbetaalovereenkomsten van de vreemde valuta kasreserves die in mei 2020 met de banken zijn afgesloten.

Door het tijdig voldoen van deze nationale en internationale betalingsverplichtingen doet de Bank nog een stap in de richting van herstel van het vertrouwen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

autobanden
Suriname

Illegale opslag op berm Martin Luther Kingweg aangepakt

6 Pagara estafette vuurwerk bombel
Suriname

Forse boetes dreigen bij overtreding vuurwerkregels

parkeerplaats domburg
Suriname

Betonnen blokken brengen orde en veiligheid op parkeerterrein Domburg Waterkant

olie raffinaderij boorplatform
Suriname

Dalende olieprijzen internationaal, maar Surinaamse consument merkt er niets van

auto elektrisch tesla
Suriname

Suriname nog niet klaar voor elektrische auto’s

vrouwe justitia openbaar ministerie OM
Suriname

VHP belooft harde strijd ter bescherming van de rechtsstaat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws