• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Schoolvervoer morgen mogelijk niet gegarandeerd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 april 2024 19:37
in Suriname
Bus

Ouders maken zich momenteel grote zorgen nu ze worden geconfronteerd met de dreiging dat de schoolbussen morgen mogelijk niet zullen rijden.

Verscheidene ouders hebben al een melding van de schoolbusschauffeur ontvangen. De reden voor deze onzekerheid is dat de bushouders nog steeds niet zijn betaald voor hun diensten.

Deze situatie brengt niet alleen extra kosten met zich mee voor gezinnen, maar legt ook een enorme last op de schouders van ouders die afhankelijk zijn van het schoolvervoer om hun kinderen naar school te krijgen.

De kosten van alternatieve vervoersmiddelen, zoals het betalen voor een taxi of het gebruik van andere vormen van openbaar vervoer, kunnen aanzienlijk oplopen voor gezinnen die al worstelen met financiële uitdagingen.

Voor sommigen kan dit betekenen dat ze moeilijke beslissingen moeten nemen over hoe ze hun beperkte financiële middelen het best kunnen besteden om ervoor te zorgen dat hun kinderen nog steeds naar school kunnen gaan.

Maar het probleem gaat verder dan alleen financiële lasten. De onzekerheid over het schooltransport legt ook een druk op de dagelijkse routines van burgers.

Ouders worden dikwijls in zulke gevallen gedwongen om vroeg van hun werk te vertrekken om hun kroost op tijd van school te halen, wat kan leiden tot conflicten met werkverplichtingen en het balanceren van werk- privéverantwoordelijkheden bemoeilijkt.

Ze benadrukken dat de autoriteiten snel moeten handelen om deze kwestie aan te pakken en ervoor te zorgen dat het schoolvervoer soepel blijft verlopen.

Mis dit niet:

Nederlands rijbewijs na veertien dagen in Suriname mogelijk niet meer voldoende

Op je 40e naar Suriname verhuizen kan betekenen dat je op je 60e nog moet hosselen

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

paramaribo suriname 4
Lifestyle

Nederlands rijbewijs na veertien dagen in Suriname mogelijk niet meer voldoende

klm boeing
Lifestyle

Op je 40e naar Suriname verhuizen kan betekenen dat je op je 60e nog moet hosselen

VS stelt miljoenensteun beschikbaar voor bestrijding van criminaliteit in Suriname
Suriname

VS stelt US$ 3 miljoen beschikbaar voor versterking rechtshandhaving in Suriname

Matawai vraagt om controle op goudzoekers zonder bestaansmiddelen gemeenschap in gevaar te brengen.
Suriname

Overheid en Matawai zoeken naar herstel van orde in Moeroekreek-gebied

Tijdige opleiding en opvolging van rechters centraal bij installatie nieuwe Raio-raad
Suriname

Minister Monorath installeert nieuwe Raio-raad voor periode van vijf jaar

Interne strijd om toekomst VHP krijgt vorm richting verkiezingen van mei 2027.
Suriname

Achaibersing trekt langs VHP-achterban, Gajadien komt met eigen kandidatenlijst

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws