• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Scholen binnenland beginnen mogelijk pas op 3 mei

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 april 2022 02:00
in Nieuws
meisje kind school tas

GFC NIEUWSREDACTIE- De scholen in het binnenland van Suriname beginnen niet meer zoals was gepland op dinsdag 19 april.

Volgens informatie zijn de weersomstandigheden in het binnenland niet ideaal om de scholen in het achterland te laten opstarten.

Dit is de reden waarom de leiding van het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (minOWC) heeft besloten om deze scholen vooralsnog samen met de basis- en VOJ-scholen in Paramaribo en overige districten op dinsdag 3 mei 2022 te laten beginnen.

Het onderwijsproces kan pas worden hervat als de veiligheid in alle opzichten voor zowel de leerlingen als leerkrachten gegarandeerd is.

De komende periode zal gebruikt worden om te werken aan de ontsmetting van de leerkrachtenwoningen en schoolgebouwen.

Er zal door de departementsleiding ook worden nagegaan waar er nieuw meubilair en leermiddelen moeten worden geleverd.

De wateroverlast in het binnenland wordt op de voet gevolgd door de leiding van het minOWC. Op de gemeenschap wordt het beroep gedaan om officiële berichten van het ministerie te blijven volgen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

afval vuilnis 1
Lifestyle

Harde aanpak kan personen die vuil op straat gooien stoppen, zegt Geor Hering

bromfiets
Lifestyle

Bromfietstaxi verovert Paramaribo nog niet

reizen vliegtuig
Lifestyle

‘Grote golf remigranten naar Suriname door verhoging pensioenleeftijd Nederland naar 70’

lalini gopal i
Suriname

Minister Gopal kondigt lancering duurzame armoedebestrijding aan op 20 februari

camera verborgen
Lifestyle

Geen aanwijzingen dat koppels in Surinaamse hotels stiekem worden gefilmd

Ministers in overleg met Matawai-gemeenschap en Rosebel over protocol goudwinning Moeroekreek
Suriname

Ministers en Matawai bespreken naleving protocol goudwinning bij Rosebel

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws