• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Schatrijke Nederlandse ondernemer: mannen met baarden komen minder betrouwbaar over

P. Peterson door P. Peterson
24 juli 2023 11:00
in Lifestyle
man baard scheren

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Volgens een Surinaams-Nederlandse zakenman met een miljonairsstatus is het logisch verklaarbaar waarom het merendeel van alle wereldwijd bekende politica, succesvolle ondernemers en presidenten gladgeschoren zijn: het komt betrouwbaarder over.

Niemand denkt erover na, maar als het hebben van gezichtsbeharing een positief effect zou hebben op je vermogen om een ander te overtuigen, zouden alle topfiguren in de wereld een baard dragen.

Dat vertelt de in zakenkringen bekende ondernemer tijdens een informele business-meeting in Amsterdam.

“Neem bijvoorbeeld figuren als Obama, Trump, Bill Gates, Mark Zuckerberg en Elon Musk. Ook bij Nederlandse leiders, van Rutte tot Joop den Uyl, zie je dat er geen sprake is van zelfs maar een snor,” verklaarde de vijftiger tegenover een redacteur van GFC Lifestyle.

De miljonair die in de Randstad woont, beweert ook dat zijn succesvolle collega-ondernemers ervoor kiezen om geen gezichtsbeharing te hebben.

Bekijk ook:

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

“Een baard staat simpelweg in de weg indien je een groot gedeelte personen moet overtuigen van je kundigheid. Een mens maakt nou eenmaal visueel onderscheid, en gezichtsbeharing laat bij de meesten een negatieve indruk achter,” aldus de miljonair.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Vaders worden zondag verwend
Lifestyle

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws