• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Santokhi: Suriname kan nu weer sparen om economie te herstellen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
10 April 2022 09:44
in Nieuws
GELD1

GFC NIEUWSREDACTIE-Suriname zal meer financiële injecties krijgen van donoren om de economie te herstellen.

De staat zal de komende tijd ook in staat zijn te sparen, zegt president Chandrikapersad Santokhi.

Santokhi zegt dat de landelijke uitvoering van projecten nu duidelijk tot uiting zal komen. Dit zal het bewijs zijn dat het goed gaat en goed komt met het land.

“De Wereldbank heeft nu al 53 miljoen Amerikaanse dollars toegezegd. Ze gaan met meer financiële middelen komen op basis van geïdentificeerde projecten.”

De regering heeft inmiddels al meer dan 200 projecten geïdentificeerd die goedkeuring hebben genoten binnen de regeringsraad. Gisteren stonden de projecten die dit jaar zullen worden uitgevoerd op de agenda.

Santokhi zegt verder dat Suriname nu weer in staat is te sparen. Hij onderbouwde dat er geld is te krijgen voor investeringen vanuit buitenlandse grands.

”We hebben inmiddels gekeken naar de donoren en die hebben ook geld beschikbaar om ons land te ondersteunen, en daar is ook 200 miljoen beschikbaar.”

Hiernaast komt de staat ook met haar eigen besparingen. “We kunnen sparen om de koers stabiel te houden en ook sparen voor de volgende generatie.”

Hij stelt dat er meer dan 2.5 miljard Amerikaanse dollars beschikbaar zal zijn voor ontwikkeling van het land in de komende drie jaren.

ShareTweetSend

Meer berichten

azp ziekenhuis
Gezondheid

AZP-ICU slaat alarm: onnodige doden door gebrek aan middelen ICU

suriname bitcoin cbvs centrale bank
Lifestyle

Surinamers geloven in goud maar Bitcoin toont hogere winstkansen

vrouwen dames vriendinnen
Lifestyle

Hechte band van jeugdvriendinnen uit Paramaribo valt uiteen na uitlekken groot geheim

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws