• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Regering wil 60.000 gezinnen bereiken met sociaal programma

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 februari 2023 00:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:22
in Nieuws
sociaal pakket basisgoederen jl   3  Detailfoto

GFC NIEUWSREDACTIE- Het streven van de regering in Suriname is om 60.000 zwakke huishoudens maandelijks tegemoet te komen met een koopkrachtversterking van SRD 1800.

Maandag werd door Minister Uraiqit Ramsaran van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (Sozavo) het officieel startsein gegeven voor de registratiecampagne van het Sociaal programma van de overheid in Paramaribo.

De bewindsman geeft aan dat de registratie eerder zou moeten plaats vinden, echter hebben een aantal factoren gezorgd voor een vertraging voor de start van het registratieproces.

Ramsaran gaf te kennen dat vandaag de registratiecampagne fysiek in Paramaribo van start is gegaan, maar het in de bedoeling ligt dat alle districten aangedaan zullen worden.

“ Dus het maakt niet uit waar u bent , van Noord naar Zuid van Oost naar West wij komen naar u toe . Wij laten u niet in de steek” aldus Ramsaran. Landelijk zijn de online registraties vandaag ook van start gegaan vanuit het ministerie.

Ramsaran benadrukte dat het Sociaal programma alleen kan slagen als de Surinaamse samenleving de regering in haar totaliteit ondersteunt.

Via het sociaal programma worden zeven goederen en diensten gesubsidieerd te weten: brandstof, elektriciteit, water, gas, basisvoeding, transport en medicamenten. Hiermee probeert de regering verlichting te brengen voor de kwetsbare gezinnen binnen de samenleving.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Bronto Somohardjo
Suriname

VHP zoekt strategie hoe om te gaan met vlijmscherpe debatstijl van Bronto Somohardjo

maersk haven schepen container vracht
Suriname

Maersk schrapt banen: wat betekent dit voor Suriname?

Regionaal Ziekenhuis Wanica viert zesjarig bestaan met voorlichting over hypertensie en diabetes
Gezondheid

Regionaal Ziekenhuis Wanica bestaat zes jaar en richt zich op uitbreiding zorg

jarbandhan
Suriname

DNA-lid Jarbandhan stelt president vragen over escalerende zwerversproblematiek en schoolveiligheid

voetbal
Sport

Meer dan SRD 1 miljoen geïnvesteerd in sportinfrastructuur Saramacca

Dollars geld USD
Suriname

Bankklanten in Suriname verrast door blokkade op digitaal kopen van Amerikaanse dollars

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws