• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Primeur op Bouw-, Woon- en Huishoudbeurs, demonstratie van energieopwekking met windmolens

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 april 2025 15:24
in Suriname
hernieuwbare energie 2014 720 zonnepanelen windmolens

Dit jaar staat de Bouw-, Woon- en Huishoudbeurs in het teken van een bijzondere primeur: een demonstratie van hoe energie wordt opgewekt met windmolens.

Stichting Welzorg Suriname, de organisatie achter dit evenement, benadrukt dat windenergie een milieuvriendelijke en duurzame vorm van stroomopwekking is, zonder uitstoot van broeikasgassen en met een onuitputtelijke energiebron.

De voorbereidingen voor de beurs zijn in volle gang, en maar liefst 76 bedrijven zullen deelnemen aan deze editie.

Het evenement vindt plaats van vrijdag 4 tot en met dinsdag 8 april in het Live Entertainment Centre en staat geheel in het teken van energie, onder het thema “The Energy Edition”.

De Bouw-, Woon- en Huishoudbeurs trekt jaarlijks een groeiend aantal exposanten, zowel nationaal als internationaal.

Tijdens de vorige editie namen bedrijven uit Nederland, Curaçao, Guyana en Dubai deel. Voor deze twaalfde editie worden nog meer internationale ondernemingen verwacht die hun innovatieve producten en expertise zullen delen.

Naast exposanten uit de bouwsector verwelkomt de beurs ook bedrijven en organisaties die zich richten op duurzame energieoplossingen.

Bezoekers kunnen kennismaken met innovatieve energiebesparende bouwmaterialen, milieuvriendelijke huishoudelijke apparaten en duurzame transportmiddelen.

Mis dit niet:

MMC: onaangename geur rond mortuarium houdt verband met langdurige bewaring stoffelijke overschotten

Analisten vrezen duurdere levensmiddelen in Suriname

De beurs is toegankelijk voor zowel professionals als particulieren die geïnteresseerd zijn in moderne woon-, bouw- en energieoplossingen.

De eerste dag is de entree gratis, terwijl op de overige dagen de toegangsprijs 100 Surinaamse dollars bedraagt. Kinderen tot en met twaalf jaar mogen onder begeleiding gratis naar binnen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Bevoegde instantie al schriftelijk geïnformeerd over niet-opgeëiste stoffelijke overschotten.
Suriname

MMC: onaangename geur rond mortuarium houdt verband met langdurige bewaring stoffelijke overschotten

De verwachting is dat levensmiddelen duurder worden. Illustratiefoto
Suriname

Analisten vrezen duurdere levensmiddelen in Suriname

Politie waarschuwt voor woninginbraken, verkeersincidenten en overlast tijdens vakantie.
Suriname

KPS bereidt zich voor op drukke vakantieperiode en waarschuwt voor toename criminaliteit

Advocaat SVB: bereidheid om voor Suriname te spelen is geen vrijwillige nationaliteitsaanvaarding.
Suriname

DNA-Commissie Naturalisatie bespreekt nationaliteitskwestie rond spelers van Surinaamse komaf

AdeKUS wil met jongeren discussie over Surinaamse identiteit verder verdiepen.
Suriname

Jongeren in dialoog over erfgoed, identiteit en de toekomst van Suriname

Historisch staatsbezoek en Makandra 2.0 markeren ambtstermijn ambassadeur Oostelbos
Suriname

Ambassadeur Oostelbos neemt afscheid van Suriname na inzet voor versterkte banden met Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws