• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Prijzen levensmiddelen in Suriname zullen in 2021 stijgen, zeggen ondernemers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 januari 2021 08:37 - Geüpdatet op 5 mei 2021 19:41
in Nieuws
supermarkt3

GFC NIEUWSREDACTIE- De prijzen van levensmiddelen in de supermarkten evenals die van verschillende diensten zullen in dit nieuwe jaar stijgen.

De koopkracht van de gemiddelde burger zal dus afnemen. Dat prognosticeren althans enkele Chinese winkelondernemers.

Een winkeleigenaar zegt aan GFC Nieuws dat hij de effecten van de voorgenomen maatregelen erg somber tegemoet ziet.

Onder meer over de ontwikkeling van de wisselkoers voor de Amerikaanse dollar bestaan er grote zorgen. Hij voorspelt dat de prijzen zullen stijgen.

“De prijsontwikkeling is inherent aan die van de wisselkoersen voor buitenlandse valuta. Ik heb er nog geen geloof in dat die koersen stabiel zullen blijven en ben eerder geneigd om te denken dat de SRD steeds minder waard zal worden. En dit zal beslist resulteren in hogere prijzen in de winkels”, is zijn stelling.

Een collega-ondernemer is helemaal eens met die zienswijze.

Volgens hem is het onder controle houden van de wisselkoers essentieel voor het weer gezond maken van de economie en het beteugelen van de inflatie.

De regering schetst overigens een gunstiger beeld en gaat ervan uit dat de prijzen juist zullen dalen.

Mis dit niet:

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

Lees ook> WINKELIERS DIE PRIJZEN VERHOGEN MOETEN ZONDER PARDON WORDEN AANGEPAKT

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Lions Club zet zich opnieuw in voor schoolgaande kinderen in Wanica en Saramacca
Suriname

Lions Club Paramaribo Central ondersteunt 29 schoolgaande kinderen met schoolartikelen

Pot met rijst op gasfornuis achtergelaten
Suriname

Woning en bestelwagen volledig uitgebrand aan Steenslagweg

President Jennifer Simons overhandigt in Nieuw Nickerie een schoolpakket aan een van de kinderen die voor het initiatief in aanmerking kwamen. Foto: CDS
Suriname

Kritiek op Simons om schoolpakketten houdt geen stand: wereldleiders doen hetzelfde

groenten fruit
Gezondheid

Surinamers betalen fors voor verse Nederlandse groente, maar ‘uit Nederland’ betekent niet pesticidevrij

Suriname trots op Chayenn Thakoer na internationaal avontuur
Entertainment

Chayenn Thakoer schrijft geschiedenis met eerste Surinaamse deelname aan Miss Teen International

school kinderen klas lokaal scholieren student
Suriname

Pinas snoeihard: “Leerkrachten voelen zich aangevallen zodra ik de waarheid zeg”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws