• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Presidentiële werkgroepen voor ressorten in district Wanica

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 januari 2024 04:11
in Suriname
KP 4875-300x189

Op dinsdag 23 januari heeft president Chandrikapersad Santokhi op het Kabinet van de President afzonderlijke presidentiële werkgroepen ingesteld voor de ressorten Domburg, Houttuin en De Nieuwe Grond in het district Wanica.

Het doel van deze werkgroepen is om doeltreffend te werken aan de problemen waarmee de bewoners van deze ressorten geconfronteerd worden.

De president heeft de werkgroepen een zesmaandelijkse opdracht gegeven om in goed gecoördineerd verband oplossingen te vinden voor diverse problemen die de bewoners ervaren. Hierbij ligt de focus op grondproblemen, infrastructuur, onderwijs, agrarische landbouw, veeteelt en visserij, nutsvoorzieningen (EBS, SWM, Telesur), Bazo-kaarten en koopkrachtversterking.

Tijdens de installatie benadrukte President Santokhi dat de regering, ondanks moeilijke tijden waarin het volk zware offers heeft gebracht, haar belofte heeft waargemaakt om het land te redden en uit de crisis te halen.

De regering is nu in staat om terug te geven aan het volk door de koopkracht te versterken en verschillende sociale projecten uit te voeren, zoals medische projecten, onderwijs, agrarische en infrastructurele projecten, en woningbouw.

De werkgroepen zullen niet alleen werken aan kortetermijnoplossingen, maar zullen ook adviezen uitbrengen over een adequate organisatie en een integrale aanpak voor duurzame oplossingen.

Santokhi benadrukte dat de regering de ondersteuning van de werkgroepen waardeert, vooral bij het aanpakken van urgente kwesties in de samenleving.

Voor de komende 17 maanden zijn er acht prioriteiten vastgesteld waar de werkgroepen zich op zullen concentreren. Deze omvatten het oplossen van grondproblemen, woningnood, goedkoop voedsel, gezondheid en medicamentenvoorziening, drinkwatervoorziening, infrastructuur, scholenbouw en veiligheid.

Santokhi riep de leden van de werkgroepen op om zich volledig in te zetten, wetende dat niet alle noden in één keer kunnen worden opgelost. Hij benadrukte dat in geval van uitdagingen de werkgroepen kunnen rekenen op ondersteuning van het adviseursteam van het Kabinet.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

fruit markt
Suriname

Regentijd legt bloot waarom groenten in Suriname vaak onnodig duur zijn

brandweer bevordering
Suriname

Overlegorgaan Brandweer Suriname wordt opnieuw ingesteld

kustwacht
Suriname

Kustwacht Suriname zet drones in als nieuw strategisch wapen tegen maritieme criminaliteit

Luc Mercelina sint maarten en santokhi
Suriname

Surinaamse gemeenschap Sint-Maarten deelt in rouw om Santokhi

frankrijk en santokhi
Suriname

Parijs prijst rol Santokhi in grensakkoord en samenwerking

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433904
Suriname

Landveld ontvangt kritisch rapport over functioneren ministerie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws