• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

President Santokhi naar congres op Barbados

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
19 april 2022 13:30
in Nieuws
KANTOOR

GFC NIEUWSREDACTIE- Op uitnodiging van premier Mia Mottley van Barbados vertrekt een Surinaamse presidentiële delegatie – bestaande uit onder meer president Chandrikapersad Santokhi en minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, Internationale Business en Internationale Samenwerking – op dinsdag 19 april naar het voornoemde eiland om deel te nemen aan het De-risking and Correspondent Banking Congres.

Tijdens deze bijeenkomst zullen deelnemers zich buigen over de uitdagingen, waarmee de kleine landen in de regio te kampen hebben op het gebied van de-risking en correspondent banking.

Premier Mottley heeft behalve het staatshoofd van Suriname nog een aantal collega’s uitgenodigd om aanwezig te zijn bij een rondetafeldiscussie op 20 april.

De regeringsleiders zullen dan samen met de vertegenwoordiger het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden, senator Maxine Waters, praten over problemen die kleine landen in de regio ervaren met betrekking tot correspondent banking.

Deze problemen treffen voornamelijk de kleine economieën. Op het programma staan er onder meer gesprekken met de Caribische staatshoofden, de Oost-Caribische Staten, de secretaris-generaal van de Caricom en de president van de Caribbean Development Bank (CDB).

De delegatie keert op 20 april, na het congres, terug naar Suriname.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Suriname gastheer van 40ste ACCP conferentie
Suriname

Suriname ontvangt politieleiders uit Caribische regio

handboeien arrest aanhouding verdachte 2 gevangenis
Suriname

Poes ernstig mishandeld door 17-jarige buurjongen

wateroverlast overstroming water regen
Suriname

NPS-parlementariër Lau waarschuwt voor gezondheidsrisico’s door overstromingen

Twee scholieren aangehouden in onderzoek naar Oreo koekjes waarin drugs zou zijn verwerkt.
Suriname

Twee scholieren aangehouden na verkoop van ‘edibles’ met drugs in Oreo koekjes

suriname
Suriname

Guillermo Feller: Suriname gaat niet ten onder aan armoede, maar aan menselijk falen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437257
Suriname

Nieuwe Raad van Commissarissen geïnstalleerd bij Telesur

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws