• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

President Irfaan Ali in Suriname gearriveerd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 January 2022 11:30
in Nieuws
0309411irfaankab

GFC NIEUWSREDACTIE- De Guyanese president Mohamed Irfaan Ali is omstreeks 11.00 uur vandaag in Suriname gearriveerd.

Het staatshoofd van Surinames westerbuurland Guyana zal voor enkele uren in Paramaribo vertoeven, waar hij samen met president Jair Bolsonaro van Brazilië en president Chandrikapersad Santokhi een onderhoud zal hebben.

Het is president Ali’s tweede bezoek aan Suriname sedert zijn inauguratie als regeringsleider van Guyana op 2 augustus 2020.

Bij die gelegenheid was president Santokhi ook in Georgetown aanwezig, waarbij beide presidenten de eerste gesprekken voor een hernieuwde en stevigere relatie tussen de twee landen hebben gevoerd.

Het eerste bezoek van de Guyanese regeringsleider aan Suriname lag in het kader van de viering van 45 jaar staatkundige onafhankelijkheid. Suriname en Guyana hebben reeds jarenlang een bilaterale samenwerking.

Tijdens de eerdere ontmoetingen tussen de twee presidenten zijn er ook nieuwe samenwerkingen op diverse gebieden bezegeld.

Het meest recente bezoek van president Santokhi aan Guyana was in augustus van het afgelopen jaar. Het betrof toen een delegatie met vertegenwoordigers uit verschillende sectoren, waaronder het bedrijfsleven en de oliesector. In Guyana vond toen ook een brede politieke consultatie plaats tussen de regeringsdelegaties.

President Ali is met een delegatie bestaande uit vier ministers in Suriname gearriveerd.

ShareTweetSend

Meer berichten

Nike Apache Sounding
Suriname

Amerikaanse ambassade herdenkt raketlanceringen in Coronie

Man en meisje
Lifestyle

Wat de gewoonte om vreemden oom en tante te noemen zegt over Suriname

VSB X OGM 1200x897
Suriname

VSB pleit voor taskforce Local Content en versterking NMA

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws