• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Powisie blijft voorlopig aangehouden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 januari 2021 15:51
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De 37-jarige Rinaldo Mussendijk alias Powisie blijft voorlopig in de cel en wordt verdacht van onder anderen poging tot moord en het negeren van het ambtelijk bevel.
Volgens het officieel politiebericht werd Powisie op 15 januari door wetsdienaren van de Algemene Surveillance Dienst (ASD) ter hoogte van de Vijfde Rijweg aangehouden tijdens de lockdown. De verdachte werd vervolgens overgedragen aan de politie van het bureau Munder.
Powisie was op de bewuste avond vergezeld van een man en een 14-jarig meisje. Hij verklaarde aan de politie dat het minderjarig meisje zijn nichtje is.
De wetsdienaren die bezig waren met surveillance werkzaamheden merkten omstreeks 21.30 uur aan de Kwattaweg ter hoogte van Bloemendaal op dat een zwart gelakt voertuig hun richting opreed.
De politieambtenaren sommeerden de bestuurder van bedoeld voertuig te stoppen. Deze negeerde echter het ambtelijk bevel en reed met een hoge snelheid verder. Daarbij werd een politieman bijna omver gereden.
De politie zette terstond de achtervolging in en nabij de Vijfde Rijweg raakte het voertuig van de weg, sloeg vervolgens over de kop en kwam tegen een schutting tot stilstaand.
De autobestuurder Powisie en de twee mede-inzittenden raakten gewond en werden per ontboden ambulance afgevoerd naar de Spoed Eisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo. Het 14-jarig meisje en de andere man mochten na medisch te zijn behandeld naar huis.
Powisie die ervan verdacht wordt zich schuldig te hebben gemaakt aan onder anderen poging moord en het negeren van het ambtelijk bevel, is hangende het onderzoek in verzekering gesteld.
Foto: Facebook

ShareTweetSendSend

Meer berichten

mielando atompai
Suriname

Atompai zegt hardop wat anderen fluisteren

voetbal natio suriname svb
Sport

U17 Suriname mist WK-kwalificatie door aanmeldingsfout: SVB biedt excuses aan

suriname paramaribo synagoge moskee islam jood jodendom moslim
Nederland

Suriname als veilige haven voor Nederlandse Joden

handen armoede arm
Suriname

Ambtenaren achtergesteld door beleid van ex-president Santokhi volgens Feller

Belasting boekhouder tax
Suriname

Te late betaling loon- en omzetbelasting kan ondernemers duur komen te staan

instagram sociale media telefoon smartphone mobiel
Lifestyle

102-jarige Surinamer die recent overleed was nog volop actief op sociale media

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws