• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politiecommando Stootgroep-Oost pakt man op voor drugsbezit

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
20 september 2024 05:37
in Suriname
handboeien arrest aangehouden gevangenis politie handen

Tijdens een grootschalige controleactie gericht op het in kaart brengen van drugsverkooplocaties en het verwijderen van hangjongeren en ordeverstoorders in het district Commewijne, heeft de Stootgroep-Oost een belangrijke aanhouding verricht.

De politie trof op de Oost-Westverbinding, ter hoogte van de Pandiet Murliweg, een groep mannen aan die zich schuldig maakte aan het verstoren van de openbare orde.

Tijdens de controle probeerde één van de mannen, bij het zien van de politie, zich uit de voeten te maken, wat de aandacht van de politie trok.

De man droeg een zwarte rugtas, welke in zijn aanwezigheid werd gecontroleerd. Bij de doorzoeking van de tas werden verschillende soorten drugs aangetroffen, waaronder:

10 gram hasj
35 ziplock zakjes marihuana met een totaalgewicht van 20,6 gram
Een boterhamzakje met 11,6 gram marihuana
11 ziplock zakjes sukru

Op basis van deze vondst werd de man, geïdentificeerd als M.O., aangehouden op verdenking van overtreding van de Wet Verdovende Middelen.

De drugs werden in beslag genomen ten behoeve van de strafvordering, en zowel de verdachte als de aangetroffen verdovende middelen werden overgedragen aan de politie van station Meerzorg voor verdere afhandeling.

Tijdens zijn voorgeleiding aan een hulpofficier van justitie verklaarde M.O. dat hij werkzaam is als visser en dat hij de drugs meeneemt naar zee voor gebruik tijdens het vissen. Hij voegde hieraan toe dat hij de verdovende middelen samen met zijn mede-vissers gebruikt.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is M.O. in verzekering gesteld.

Het verder onderzoek wordt uitgevoerd door de politie van station Meerzorg.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

fruit markt
Suriname

Regentijd legt bloot waarom groenten in Suriname vaak onnodig duur zijn

brandweer bevordering
Suriname

Overlegorgaan Brandweer Suriname wordt opnieuw ingesteld

kustwacht
Suriname

Kustwacht Suriname zet drones in als nieuw strategisch wapen tegen maritieme criminaliteit

Luc Mercelina sint maarten en santokhi
Suriname

Surinaamse gemeenschap Sint-Maarten deelt in rouw om Santokhi

frankrijk en santokhi
Suriname

Parijs prijst rol Santokhi in grensakkoord en samenwerking

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433904
Suriname

Landveld ontvangt kritisch rapport over functioneren ministerie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws