• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Rijbewijs autobestuurder die bromfietser doodreed ingevorderd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
13 February 2022 19:53
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- Het rijbewijs van de autobestuurder in Suriname die een bromfietser doodreed, is door de politie ingevorderd.

De 45-jarige bromfietser, Sandjai Kalloe, werd in de avond van zaterdag 12 februari aan de Welgedacht B-weg in Wanica ter hoogte van pandnummer 211 door de autobestuurder S.T. (38) aangereden. Het verkeersslachtoffer kwam ter plaatse te overlijden.

Wetsdienaren van de verkeersunit van Regio Midden deden na verkregen melding van het Command Center de locatie aan voor onderzoek. Aldaar troffen zij de bromfietser die geen teken van leven meer vertoonde op de weg aan. Een arts die werd ingeschakeld, stelde officieel de dood van het slachtoffer vast, meldt de PR van het Korps Politie Suriname.

Uit het voorlopig onderzoek is geconstateerd dat de automobilist S.T. vanuit de Indira Ghandiweg kwam aangereden. Hij sloeg vervolgens af in de Welgedacht B-weg en ging richting Magentakanaal, terwijl de bromfietser in de tegenovergestelde richting reed.

Sandjai maakte op een gegeven moment een rechtse bocht met de bedoeling zijn inrit op te rijden. Bij die gelegenheid kwam de bromfietser in botsing met de autobestuurder met voor Sandjai het noodlottig gevolg.

Beide voertuigen zijn hangende het onderzoek door de politie ter herkeuring in beslag genomen. Het geldig rijbewijs van de autobestuurder is ingevorderd. Na te zijn voorgeleid en verhoord is de automobilist heengezonden.

Het ontzielde lichaam van Sandjai is afgestaan aan de nabestaanden.

ShareTweetSend

Meer berichten

canada toronto
Buitenland

80 procent van Indiase studenten krijgt geen visum voor Canada

klm vliegtuig
Lifestyle

Dure tickets kunnen Surinamers in Nederland niet tegenhouden om terug te gaan

Kolonie tijd
Lifestyle

Hoe de term bakra wordt gebruikt en welke geschiedenis erachter schuilt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws