• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politiebericht dodelijke steekpartij Galibi

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 maart 2021 10:27
in Nieuws
kaars

GFC NIEUWSREDACTIE- De 44-jarige Jerry Tapoko is zondagavond bij een steekpartij in het dorp Galibi om het leven gekomen.

Het voorlopig onderzoek wees uit dat het slachtoffer Jerry met de 36-jarige H.S. zat te borrelen. Op een gegeven moment viel H.S. de vrouw van Jerry lastig, waardoor er een heftige woordenwisseling ontstond tussen de twee mannen. Omstanders kwamen ertussen en konden voor dat moment erger voorkomen.

Beide mannen vertrokken daarna richting hun woning. Onderweg naar huis begon de ruzie opnieuw en raakte het tweetal in een gevecht. Bij die gelegenheid haalde H.S. een scherp voorwerp tevoorschijn en bracht Jerry een steekverwonding toe in zijn linkerborst.

De dorpsbewoners raakten door dit incident met dodelijk afloop zodanig verhit en vielen de verdachte aan. Met zware letsels werd H.S. ter verpleging in het ziekenhuis opgenomen.

Het ontzielde lichaam van Jerry is voor obductie in beslag genomen, terwijl de verdachte H.S. in verzekering is gesteld.

Bekijk ook:

Nieuwe EU-regel kan Suriname gratis kleding opleveren

Noodherstel Van ’t Hogerhuysstraat verloopt volgens planning

De afdeling Kapitale Delicten is belast met het verder onderzoek in deze zaak.

Maandsalaris vanaf SRD 6000,- Vacatures beschikbaar voor administratieve krachten, gezondheidmasseuses en salesrepresentatives. Klik HIER voor meer informatie…..

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nieuwe EU regels moeten kledingverspilling tegengaan. Dit kan ook kansen bieden voor Surinaamse importeurs, goede doelen en gezinnen. Foto: illustratief
Lifestyle

Nieuwe EU-regel kan Suriname gratis kleding opleveren

Noodreparatie afgerond vóór deadline, voorbereiding reconstructie gestart.
Suriname

Noodherstel Van ’t Hogerhuysstraat verloopt volgens planning

Twist over Ingi Dey belandt bij de rechter.
Suriname

Stichting Amazone Markt Suriname sleept president voor de rechter om organisatie Dag der Inheemsen

Narcoticabrigade arresteert nog twee politieambtenaren in drugszaak.
Suriname

Twee arrestatieteamleden aangehouden in drugszaak

Franse autoriteiten dragen verdachte over aan Surinaamse politie
Suriname

Nieuwe aanhouding in zaak Ford Ranger met drie dodelijke slachtoffers

DNA ontvangt noodkreet van dorpen langs Saramaccarivier
Nieuws

Gemeenschappen Saramaccarivier vragen DNA om ingrijpen na vissterfte

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws