• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie rijdt voertuig met vier verdachten na gewapende roofoverval klem, twee aangehouden en twee voortvluchtig

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 maart 2024 17:30
in Suriname
politie ambulance

Meerdere personen raakten deze week gewond bij een aanrijding op de Oost-Westverbinding en moesten worden afgevoerd naar het ziekenhuis.

Na een melding van het Command Center over een gewapende roofoverval bij een winkel aan de Sir Winston Churchillweg in het ressort Paranam op donderdag 21 maart, heeft de politie van het bureau Paranam, in samenwerking met de politie van het bureau Rijsdijk en medewerkers van de Inlichtingendienst, na grondig speurwerk het voertuig van vier verdachten aan de Meursweg in het district Para klemgereden.

Twee verdachten slaagden erin te vluchten, terwijl de andere twee, T.O. (35) en D.R. (24), werden gearresteerd.

Het viertal wordt ervan verdacht eerder die dag betrokken te zijn geweest bij een gewapende roofoverval bij een winkel aan de Sir Winston Churchillweg in het ressort Paranam.

Volgens de aangever L.T. (38) drongen de vier gemaskerde verdachten de winkel binnen en bedreigden het personeel met een vuurwapen.

Ze namen de dagopbrengsten, een katoenen tas met een aanzienlijk geldbedrag in Surinaamse dollar, sieraden, een mobiele telefoon, een gekooide zangvogel en de doos van de camera mee.

Na de overval vluchtten de verdachten in een gereedstaand voertuig richting de Meursweg, waar ze kort daarna door de politie werden klemgereden.

Bij de arrestatie van T.O. en D.R. werden de zangvogel en twee mobiele telefoons aangetroffen en in beslag genomen. Ook de vluchtauto werd in beslag genomen, evenals de doos van de camera die de verdachten in het nabijgelegen bos hadden weggegooid.

T.O. en D.R. werden overgebracht naar het politiebureau Paranam voor verder verhoor. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn beide verdachten in verzekering gesteld voor verder onderzoek door de politie. Er wordt nog gewerkt aan de opsporing en aanhouding van de twee voortvluchtige verdachten.

Mis dit niet:

Slachtoffer bewusteloos geslagen met stuk eindhout in Moengo

Korpschef Pinas bespreekt leefbaarheidsproblemen met bewoners van Bernarddorp

Het verdere onderzoek van deze zaak is overgedragen aan de Recherche van Regio Midden.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Illustratiefoto.
Suriname

Slachtoffer bewusteloos geslagen met stuk eindhout in Moengo

‘Kon Mit’ KC brengt korpschef naar inheems dorp in Para.
Suriname

Korpschef Pinas bespreekt leefbaarheidsproblemen met bewoners van Bernarddorp

Minister Adelien Wijnerman ontvangt Joseph Fisher van de British High Commission tijdens een beleefdheidsbezoek in De Nationale Assemblée. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Verenigd Koninkrijk bespreken verdere samenwerking

Mentale gezondheid jongeren centraal tijdens bijeenkomst PCS en districtsbestuur
Suriname

PCS wil lokaal team oprichten voor mentale gezondheid in Marowijne

Ayoko Kazerne wordt voorbereid op nieuwe EAO-lichting.
Suriname

Minister Ramsaran geeft opdracht tot aanpak achterstallig onderhoud Ayoko Kazerne

Sleijpen waarschuwt Suriname: sterke instituties zijn belangrijker dan olierijkdom.
Suriname

Onafhankelijke centrale bank is geen vanzelfsprekendheid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws