• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie neemt medicijnen, illegale sigaretten en alcoholische dranken in beslag, overtreders achter slot en grendel

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
10 juli 2022 15:57
in Nieuws
gevangenis cel

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie van regio West heeft in de nacht van vrijdag 8 op zaterdag 9 juli diverse operaties uitgevoerd, die voortvloeien uit het Zero Tolerance veiligheidsbeleid, dat onlangs door het Korps Politie Suriname (KPS) is afgekondigd.

De wetsdienaren stelden op vrijdag 8 juli een onderzoek in bij een winkel aan de Sardaweg. Daarbij werden een partij illegale sigaretten en een partij illegale alcoholische dranken in beslaggenomen.

Ook in een woning van een andere winkelier aan de Radjaramweg werden 72 pakken illegale sigaretten in beslag genomen. Beide winkeliers zijn hangende het onderzoek aangehouden.

Bij een mini roadblock in de vroege ochtend van zaterdag 9 juli aan de Ir. Ataoellahweg zijn er tijdens de controle in een personenauto 12 grote kartonnen dozen inhoudende medicamenten aangetroffen en in beslag genomen.

De bestuurder Iswardath B. en zijn bijrijder Rajpaul S. die onderweg waren naar Paramaribo zijn aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.

Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn Iswardath, Rajpaul en de winkelier van de in beslagname van de partij illegale sigaretten en alcoholische dranken in verzekering gesteld.

De andere winkelier werd in de gelegenheid gesteld de zaak buiten proces af te handelen. Na een fikse boete in SRD te hebben betaald is hij heengezonden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

SRD Surinaamse Dollar
Suriname

Belastingdienst voert intensieve controle uit op huurwaardebelasting

ringweg suriname
Suriname

Conflicten op Ringweg door verkeerscriminelen die te hard rijden en rechterbaan claimen

Gezondheidsminister Misiekaba sprak zijn dank uit
Suriname

Renovatie couveuseafdeling Diakonessenhuis krijgt steun van Fernandes Social Foundation

sjommie surinaamse film
Entertainment

Terugkeer van Surinaamse kinderfilm ‘Sjommie’ veroorzaakt golf van nostalgie

Werkgroep 'Van armoede naar welzijn door productieve arbeid'
Suriname

President Simons installeert werkgroep voor duurzame armoedebestrijding

cassave
Suriname

Cassaveproductie bedreigd door agressieve infectie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws