• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie Latour arresteert verdachte R.D. voor diefstal van IPhone

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 november 2023 09:23
in Nieuws
Recherche onderzoekt mogelijke fraude met leverantiebonnen en gelden.

Op zaterdag 4 november heeft de politie van het bureau Latour in Suriname de verdachte R.D. (19) opgespoord en aangehouden in verband met een diefstalzaak.

R.D. wordt ervan verdacht op zondag 29 oktober 2023 een IPhone te hebben gestolen van het adres aan de Indira Gandhiweg. De benadeelde, S.S., diende aangifte in op maandag 30 oktober bij bovengenoemd politiebureau.

Volgens het relaas van de aangeefster had zij in de nacht van zaterdag 28 op zondag 29 oktober 2023 een feest georganiseerd.

Na afloop van het feest, terwijl zij bezig was met het opruimen en in gesprek was met enkele familieleden, bood R.D., die een bekende van de familie is, aan om te helpen met het opruimen.

Tijdens het opruimen viel er per ongeluk drank op haar IPhone, waarop zij de beschermhoes verwijderde en deze op een tafel legde om te drogen.

Opmerkelijk genoeg veranderde R.D. plotseling van gedachten en gaf aan dat hij moest vertrekken. Na het vertrek van R.D. ontdekte S.S. dat haar IPhone was verdwenen. Een zoekactie in de woning leverde geen resultaat op, wat bij S.S. het vermoeden wekte dat R.D. betrokken was bij de diefstal.

Een ander familielid bezocht het woonadres van R.D. op 30 oktober 2023 en confronteerde hem met de beschuldiging van diefstal. De verdachte ontkende echter de IPhone te hebben gestolen en beweerde dat hij slechts vijf lindendoeken had meegenomen. Dit overtuigde S.S. niet, en daarom besloot zij om aangifte te doen bij de politie.

De politie ondernam actie en slaagde erin de verdachte, R.D., op te sporen op 4 november 2023. Hij werd vervolgens gearresteerd en overgebracht naar het politiebureau voor verder onderzoek.

Mis dit niet:

UMA bezorgd over signalen van seksueel wangedrag binnen KPS

Eerste grote productieapparatuur voor GranMorgu-project arriveert in Suriname

Na overleg met het Openbaar Ministerie is besloten om de verdachte R.D. in voorlopige hechtenis te houden, in afwachting van het voortduren van het onderzoek naar de diefstal.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Signalen over seksueel wangedrag binnen KPS mogen niet worden genegeerd.
Suriname

UMA bezorgd over signalen van seksueel wangedrag binnen KPS

Eerste grote subsea-apparatuur voor GranMorgu aangekomen in Suriname.
Suriname

Eerste grote productieapparatuur voor GranMorgu-project arriveert in Suriname

slm directeur johan sandie
Suriname

SLM vliegt vanaf 27 september met Eastern Airlines en zet in december Boeing 777 in

Suriname vraagt internationale steun voor natuurbehoud
Suriname

President Simons vraagt bij VN aandacht voor bossen en klimaatfinanciering

President Simons: ‘Dialoog is het enige antwoord’.
Suriname

Suriname roept bij VN op tot dialoog en vreedzame oplossing van conflicten

Beveiliging Grasalco ontdekt wapens in voertuig, zes verdachten aangehouden
Suriname

Zes personen aangehouden tijdens controle bij maingate Grasalco

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws