• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie Kwatta bevestigt aanhouding bekende Tiktokker

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 juni 2023 06:34 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:36
in Nieuws
man gevangenis cel

GFC NIEUWSREDACTIE- Leden van de politie Surinaamse politie te Kwatta hebben de bekende Tiktokker G.M. (28) alias “Whadup” op zijn woonadres opgespoord en aangehouden.

Ene B.C. deed op dinsdag 6 juni aangifte tegen G.M. ter zake poging doodslag, poging zware mishandeling en diefstal.

Het voorlopig onderzoek van de politie heeft uitgewezen dat de aangever op die dag tijdens het achteruitrijden uit een inrit aan de Naipalstraat per ongeluk tegen een geparkeerd voertuig was aangekomen.

Partijen handelden de zaak onderling af met een financiële vergoeding. Bij aankomst thuis ontdekte de aangever dat zijn mobiele telefoontoestel uit zijn voertuig was weggenomen.

Hij belde toen op het toestel en deze werd beantwoord met de woorden: whadup whadup. Deze persoon hield de beller B.C. voor een bepaalde pompstation aan te doen, zodat hij zijn toestel terug kon krijgen. Bij aankomst op de locatie bleek het te gaan om de bekende Tiktokker “Whadup”.

Er ontstond tijdens de ontmoeting een woordenwisseling tussen de twee manspersonen over de eerder ontstane schade aan de Naipalstraat. Ondanks het feit dat G.M. niet de eigenaar van het voertuig blijkt te zijn, eiste hij weer een financiële vergoeding.

Op een bepaald moment nam G.M. plaats achter het stuur van het voertuig van B.C. en reed opzettelijk in op de aangever en zijn broer met wie hij op de locatie was. Na de daad ging de verdachte er vandoor met de auto. De aangever en zijn broer konden zich tijdig in veiligheid brengen.

Na enige tijd keerde de verdachte G.M. terug met bedoeld voertuig, stapte uit en verliet de locatie met het voertuig waarmee hij eerder was aangekomen. Bij die gelegenheid ontdekte de aangever dat zijn mobiel en geldbedragen van hem en zijn broer door de verdachte uit het voertuig waren weg genomen, waardoor hij direct het politiebureau aandeed.

De politie ambtenaren troffen in het voertuig van de aangever een zwarte trui met als opschrift whadup whadup, je moet eten. Deze is hangende het onderzoek door de politie in beslag genomen.

De verdachte G.M. is door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

jerrol pawiroredjo nps
Suriname

NPS benadrukt rechtsstatelijke zorgvuldigheid bij hervorming OM en Rechterlijke Macht

Unie van Assertieve Vakbonden
Suriname

Unie van Assertieve Vakbonden heeft geen boodschap aan waarschuwing Jordan

Shyamkoemar Santoe
Suriname

Nieuwe directeur wil Surzwam weer gezond maken

simons
Suriname

Anita Yorks roept volk op niet mee te gaan in stakingen tegen Simons

atompai melkcentrale
Suriname

Fruitverwerkingsplant Melkcentrale volgende stap in India–Suriname samenwerking

Zwaailicht politie Suriname
Suriname

Politie houdt vier verdachten aan na overlijden Chinese man

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws