• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie Kraboedoi arresteert bende betrokken bij diefstal van machines

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
13 oktober 2024 07:00
in Suriname
criminele bende crime

De politie van Kraboedoi heeft zaterdagochtend vier verdachten aangehouden in verband met de diefstal van machines.

De arrestaties volgden nadat de politie melding kreeg van een defecte vrachtwagen die stil stond in de omgeving van 21 Pasi, in het district Brokopondo.

De vrachtwagen, waarin de verdachten zich bevonden, raakte eerder op de dag defect nabij een goudzoekerskamp, eigendom van een Braziliaanse ondernemer in dezelfde regio.

Op zoek naar hulp benaderden de inzittenden het kamp voor reparatie van hun voertuig. Tijdens de hulpverlening ontdekte de eigenaar van het kamp meerdere machines en onderdelen van zwaar materieel in de laadbak van de vrachtwagen.

Hij herkende de goederen onmiddellijk als zijn eigendom, die eerder waren opgeslagen in een loods te Agua Zul.

De politie werd direct op de hoogte gesteld en greep snel in. De vier verdachten, geïdentificeerd als de 33-jarige G.J., de 31-jarige K.V., de 32-jarige S.S., en de 33-jarige N.G., werden ter plaatse aangehouden en overgebracht naar het politiebureau Brownsweg. Daar werden zij voorgeleid aan een hulpofficier van justitie.

De gestolen machines en het betrokken voertuig zijn in beslag genomen voor verder onderzoek. Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de vier verdachten in verzekering gesteld in afwachting van nader onderzoek.

De politie zet het onderzoek voort om eventuele andere betrokkenen en de volledige omvang van de diefstal in kaart te brengen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

daveni adjako
Lifestyle

Daveni Adjako: ‘landbouw beloont wie bereid is te leren’

ADEK anton de kom universiteit
Suriname

Universiteitsgemeenschap kiest vertegenwoordigers voor bestuur

peacebenck adek
Suriname

Peace Bench onthuld op campus AdeKUS

lijk
Suriname

Drie lichamen langer dan zes weken opgebaard in Paramaribo

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Politie onderzoekt sprong van patiënt uit ziekenhuisgebouw

huldiging vrouwen
Suriname

Grani Fiti Yu Moi Misi: vrouwen verdienen erkenning voor hun inzet

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws