• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Moordenaar had mes nog in zijn hand waarmee hij zijn zus doodstak

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 juni 2021 19:41
in Nieuws
moord dood politie crime geweld

GFC NIEUWSREDACTIE- Ferdinand Lieveld had bij aankomst van de politie het mes waarmee hij zijn zus doodstak nog in zijn hand.

De 70-jarige Ethel Lieveld is op 17 juni in haar woning aan de Gongrijpstraat, Paramaribo, middels steekverwondingen door haar 65-jarige jongere broer Ferdinand om het leven gebracht.

De PR van het KPS meldt dat de ingeschakelde politie van Centrum de vrouw nabij de keuken in een plas bloed aantrof. Zij was al overleden.

Uit het voorlopige politioneel onderzoek kwam naar voren dat de overledene vanaf de ochtenduren slecht gehumeurd was. Naar zeggen van een zus die eveneens daar woonachtig is, vermoedde Ethel dat er goederen uit haar kamer waren weggenomen.

Na enkele uren begaf het slachtoffer, de zus alsook de jongere broer zich afzonderlijk naar hun slaapkamers. Op een bepaald moment hoorde de zus een gestommel. Zij schonk er geen aandacht aan, omdat ze vermoedde dat de buren bezig waren met hun dieren. Toen zij kort daarna haar slaapkamer uitliep, zag zij haar zus Ethel in een plas bloed liggen.

De politie die was ingeschakeld, trof bij aankomst de verdachte aan. Het scherp voorwerp waarmee hij zijn zus Ethel enkele keren fatale steken had toegebracht op het lichaam hield hij nog in zijn hand.

Ferdinand werd gesommeerd het scherp voorwerp neer te leggen. De jongere broer werd vervolgens in de boeien geslagen en direct overgebracht naar het politiebureau en ingesloten.

Het onderzoek in deze zaak is overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ABS-cijfers tonen verdere prijsstijgingen in 2026.
Suriname

Stijgende kosten van levensonderhoud blijven politiek heet hangijzer

Loon in Suriname niet meer toereikend.
Suriname

Frustratie onder inwoners groeit nu salaris nauwelijks basisbehoeften dekt

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws