• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie en Leger gaan weer samen optrekken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 oktober 2021 05:00
in Nieuws
militairen nl leger

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse politie en het Nationaal Leger (NL) in Suriname gaan binnenkort weer gezamenlijk optrekken om de criminaliteit in te dammen.

“We zullen wel alles op de correcte wijze doen. Daarom zullen de politie en het leger een overeenkomst hiertoe tekenen”, zei president Chandrikapersad Santokhi op een regerings-persconferentie.

Nu wordt gewerkt aan een gericht criminaliteitsbeheersplan om de veiligheid in de samenleving terug te brengen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouw pakt gewapend met hakbijl buurtcriminaliteit aan

“De surveillance zal opgevoerd worden, de buurtmanagers zullen ingezet worden alsook met de particuliere beveiliging zal samengewerkt moeten worden. We kijken uit naar de uitvoering door het ministerie van Justitie en Politie. De monitoring zal plaatsvinden vanuit het Kabinet van de President”, aldus Santokhi.

De Surinaamse gemeenschap wordt haast elk uur opgeschrikt door immense criminele activiteiten. Dat de criminaliteit in ergere mate toeneemt en een enorm groot probleem is geworden, is zonder meer publiek geheim. Dat zelfs politieambtenaren aangevallen en beroofd worden, is een teken dat de criminaliteit hoogtij viert.

Het ministerie van Justitie en Politie als deel van de regering onderkent de stijging en verruwing van de criminaliteit. Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie zegt dat hij concrete instructies heeft gegeven aan de korpschef “om dit fenomeen drastisch de kop in te drukken.”

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

Mis dit niet:

Gallant waarschuwt voor hoge begroeiing langs Surinaamse wegen

MMC: onaangename geur rond mortuarium houdt verband met langdurige bewaring stoffelijke overschotten

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

suriname paramaribo noord
Suriname

Gallant waarschuwt voor hoge begroeiing langs Surinaamse wegen

Bevoegde instantie al schriftelijk geïnformeerd over niet-opgeëiste stoffelijke overschotten.
Suriname

MMC: onaangename geur rond mortuarium houdt verband met langdurige bewaring stoffelijke overschotten

De verwachting is dat levensmiddelen duurder worden. Illustratiefoto
Suriname

Analisten vrezen duurdere levensmiddelen in Suriname

Politie waarschuwt voor woninginbraken, verkeersincidenten en overlast tijdens vakantie.
Suriname

KPS bereidt zich voor op drukke vakantieperiode en waarschuwt voor toename criminaliteit

Advocaat SVB: bereidheid om voor Suriname te spelen is geen vrijwillige nationaliteitsaanvaarding.
Suriname

DNA-Commissie Naturalisatie bespreekt nationaliteitskwestie rond spelers van Surinaamse komaf

AdeKUS wil met jongeren discussie over Surinaamse identiteit verder verdiepen.
Suriname

Jongeren in dialoog over erfgoed, identiteit en de toekomst van Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws