• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie: bestuurder fatale aanrijding met voetgangers kreeg black-out

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 juli 2023 09:10 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:29
in Nieuws
Zwaailichten politie

Illustratiefoto

GFC NIEUWSREDACTIE- Een bestuurder van een pick-up in Suriname die woensdag drie voetgangers schepte, waarvan een het leven heeft gelaten, kreeg een black-out.

Dat meldt de voorlichting van de politie vandaag.

De politie van Centrum kreeg op woensdag 19 juli de melding van het Command Center van een aanrijding op de Wilhelminastraat ter hoogte van het Ministerie van Binnenlandse Zaken.

De aangereden voetganger S.M. (35) is door de opgelopen letsels in het ziekenhuis komen te overlijden.

Uit het voorlopig onderzoek is gebleken dat de autobestuurder E.T. kort voor de aanrijding over de Wilhelminastraat reedt in een VW Amarok pick-up, komende vanuit de richting van de President Da Costalaan en gaande in de richting van de Van Sommelsdijckstraat.

Op een bepaald moment kreeg de bestuurder een black-out, waardoor hij de controle over de besturing van het voertuig verloor.

Hierdoor kwam zijn voertuig in botsing met zes andere voertuigen die op de linkerberm van de Wilhelminastraat stonden geparkeerd.

Ook werden de drie voetgangers S.M. (35), C.K.(32) en X.F.(26) aangereden, die eveneens over de linkerberm liepen.

Mis dit niet:

Geor Hering ziet graag dat Surinamers beter leren handelen bij acute noodsituaties

‘Nieuwe’ Boeing 777 voor SLM: deze belangrijke details zijn nog niet bekend

Twee hunner werden per ontboden ambulance vervoerd naar SEH voor medische behandeling. De veroorzaker E.T. en een ander slachtoffer E.B. hebben per eigen gelegenheid SEH aangedaan.

De veroorzaker E.T. is in het bezit van een geldig Surinaams rijbewijs. Verder is zijn rijbewijs door de politie ingevorderd.

Het ontzielde lichaam van de voetganger S.M. is voor obductie in beslag genomen.

Deze zaak is overgedragen aan Verkeersunit Paramaribo voor verder onderzoek.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Hering wil meer EHBO-kennis onder Surinamers. Illustratiefoto. Pixabay
Gezondheid

Geor Hering ziet graag dat Surinamers beter leren handelen bij acute noodsituaties

Een Boeing 777 van Eastern Airlines.
Lifestyle

‘Nieuwe’ Boeing 777 voor SLM: deze belangrijke details zijn nog niet bekend

KLM Boeing 777 vanaf de A4
Lifestyle

De bijzondere band tussen Surinamers en Schiphol

Gedetineerde Patrick Ruben Stewart ontsnapt uit Sanatorium
Suriname

MIA zoekt informatie over ontsnapte gedetineerde Patrick Ruben Stewart

Hitte in klaslokalen zorgt voor zorgen.
Suriname

Ouders niet tevreden met schooltijd tot 12.00 uur in oktober: ‘Vanaf 11.00 uur is het niet meer uit te houden’

Een delegatie van Natuurlijke Hulpbronnen bezoekt de energiecentrales in Boven-Suriname en voert gesprekken met medewerkers. Foto: CDS
Suriname

Zonne-energiecentrales leveren 36 dorpen in Boven-Suriname 24 uur per dag stroom

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws