• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Peuter overleden door verstikking in hete auto speelde met andere kinderen buiten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 september 2021 19:15
in Nieuws
kaars 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De 1-jarige peuter Sion Tamka is op 23 september vermoedelijk door verstikking komen te overlijden.

De politie van Latour in Suriname kreeg van het Command Center de melding dat op een adres in het ressort Latour een peuter bewusteloos was aangetroffen in een voertuig.

De wetsdienaren koersten naar het adres, maar werden onderweg door de familieleden gestopt die het kindje intussen per eigen gelegenheid afvoerden naar de SEH.

Onder politiebegeleiding werd de SEH aangedaan. De dienstdoende artsen verleenden de eerste hulp, maar dat leverde niet het gewenste resultaat op.

Volgens het onderzoek was de grootmoeder samen met haar kleinkinderen thuis. Twee hunner waren binnenshuis, terwijl de drie anderen waaronder Sion buiten speelden.

Op een gegeven moment gingen twee van de kinderen naar binnen. Toen de grootmoeder opmerkte dat Sion er niet bij was, ging zij samen met de andere kinderen op zoek naar hem.

In een voertuig dat hermetisch afgesloten was, troffen zij de 1-jarige peuter roerloos aan. Het vermoeden bestaat dat Sion op een onbewaakt moment in het voertuig ging en het portier niet meer kon openen.

Het ontzielde lichaam van Sion is inmiddels afgestaan aan de nabestaanden.

ShareTweetSend

Meer berichten

inbrekers rovers roof inbraak dief
Suriname

Criminaliteit mag niet het nieuwe normaal worden, zeggen bezorgde Surinamers

Armoede arm
Suriname

Armoede is geen misdaad: Oproep tot menswaardige opvang bij huisontruimingen

Schulden aflossing schuld
Suriname

Regering start met nieuwe stap in schuldafwikkeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws