• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Pertab Goerdayal leidt acties Vliegende Brigade

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 maart 2021 10:20
in Nieuws
GOERDAYAL EN DC BHOLA

GFC NIEUWSREDACTIE- Diverse actoren zijn eerder deze week bijeengekomen op het districtscommissariaat Paramaribo-Noordoost om zich te buigen over de prijzen in de winkels.

De vergadering werd geleid door districtscommissaris (dc) Ricardo Bhola met ondersteuning van Pertab Goerdayal van het Kabinet van de President.

Goerdayal, coördinator van de in leven geroepen “Vliegende Brigade Prijscontrole”, gaf aan ruime mandaat van de president te hebben gehad en aangesteld is door de president, om dit werk uit te voeren.

Tijdens deze meeting is gesproken over de stijgende prijzen waarvan de samenleving de dupe van wordt. Ook is aangegeven dat niet alleen de kleine winkels aangedaan zullen worden, maar ook de groothandelaren en parastatale bedrijven.

Verder is er afgesproken dat men zal optreden tegen overtreders, “en indien men tot sluiting moet overgaan of intrekking van de vergunning dit zal geschieden, zonder aanzien des persoon,” werd aangehaald.

De controle zal geschieden door verschillende instanties: de bestuursdienst, Economische Controle Dienst (ECD) en de politie. “Het wordt controle in een nieuwe jasje,” aldus Goerdayal.

ShareTweetSend

Meer berichten

koppel stel relatie liefde echtpaar
Lifestyle

Gemengde roots verklaren geen jaloezie bij vrouwen

Ontslagen
Suriname

Ondernemers eisen op staande voet ontslag EBS-top wegens escalerende stroomcrisis

gat in weg
Suriname

Ex-minister Riad Nurmohamed moet van Pinas excuses aanbieden voor ‘straffen Surinaamse volk’

chan S en Jennifer Simons
Suriname

Machtspositie Santokhi in Suriname veel groter dan men denkt, beweert analist

srefidensi onafhankelijkheid suriname creool
Suriname

Cultuur, keuken en verbondenheid centraal tijdens openingsviering 50 jaar onafhankelijkheid

mammoetvlaggen
Suriname

Suriname wappert in kleur: eerste mammoetvlag gehesen voor jubileumviering

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws