• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Parlement viert historische mijlpaal: 100ste wet goedgekeurd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
31 december 2024 22:00
in Suriname
surinaams parlement dna

Kritiek op functioneren DNA-leden

Het parlement van Suriname, onder leiding van voorzitter Marinus Bee, heeft met trots het dienstjaar 2024 afgesloten door een historische mijlpaal te bereiken: de goedkeuring van de 100ste wet sinds de start van de zittingsperiode 2020-2025.

Volgens Bee onderstreept deze prestatie de toewijding van de Nationale Assemblee aan het bevorderen van wetgeving die bijdraagt aan de ontwikkeling van Suriname.

De 100ste wet betreft de wijziging van de Comptabiliteitswet 2024, een wet die volgens Bee “symbool staat voor onze inzet voor goed bestuur en transparantie in het financieel beheer van ons land.”

Hij benadrukte dat dit succes alleen mogelijk was dankzij samenwerking, daadkracht en een gezamenlijke visie binnen de Nationale Assemblee en daarbuiten.

Met inmiddels 101 goedgekeurde wetten blijft de focus van de Nationale Assemblee liggen op vooruitgang en het versterken van de democratische fundamenten van Suriname.

Bee sprak zijn dank uit aan alle betrokkenen voor hun bijdrage aan deze historische prestatie en riep op om met dezelfde vastberadenheid het nieuwe jaar in te gaan.

“Ik wens u en uw dierbaren een gezegend en voorspoedig 2025 toe,” aldus de voorzitter van de Nationale Assemblee. “Laten we samen blijven werken aan een sterker en beter Suriname.”

Mis dit niet:

Surinaamse ambassade in België verkent kansen voor lokale voedingsproducten

Suriname wil 3.000 mensen opleiden voor arbeidsmarkt, eerste 24 geslaagden in Nickerie

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Surinaamse producten moeten grotere afzetmarkt krijgen in België.
Suriname

Surinaamse ambassade in België verkent kansen voor lokale voedingsproducten

Certificaatuitreiking aan 24 deelnemers van de training warehouse en logistics employee in Nickerie
Suriname

Suriname wil 3.000 mensen opleiden voor arbeidsmarkt, eerste 24 geslaagden in Nickerie

ambassadeur henry mac donald
Suriname

Mac Donald: ‘Advocaat Mennonieten heeft nu een sterkere zaak tegen de Staat’

Rusland vraagt internationale aandacht voor gelijkwaardigheid en discriminatie
Suriname

VP Rusland benadrukt bijzondere positie van Suriname als multiculturele samenleving bij UNESCO-forum

Rechtsgelijkheid mag niet alleen gelden wanneer het de overheid uitkomt.
Suriname

Uitzetting Mennonieten brengt discussie over rechtsgelijkheid opnieuw naar voren

Dorpen eisen onmiddellijk overleg over werkzaamheden bij Arawara-sluis.
Suriname

Dorpsbesturen Konomerume en Tapoeripa-Lana protesteren tegen sluiting Arawara-sluis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws