• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

OW-minister brengt werkbezoek aan Inheemse dorp Matta

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
19 september 2022 02:00
in Nieuws
OW Matta 18 sept 2022 585x328 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Onlangs is het bestuur van het Inheemse dorp Matta bij het ministerie van Openbare Werken (OW) op bezoek geweest teneinde de problemen waarmee zij al jaren te kampen hebben onder de aandacht te brengen van minister Riad Nurmohamed.

In dit kader bracht de bewindsman afgelopen weekend een tegenbezoek aan het dorp, vergezeld van zijn staf en DNA-leden.

Nurmohamed vindt het belangrijk zelf naar de mensen toe te gaan om de problemen waar te nemen en zodoende beter te begrijpen wat zich allemaal afspeelt in het gebied.

Hij vond het eveneens van groot belang dat DNA-leden meegaan om de problemen zelf aan te horen en mee te nemen naar het parlement. Met de geringe middelen van Openbare Werken probeert de minister toch nog zaken te realiseren.

Kapitein Wendelin Sabajo van Matta heeft tijdens haar toespraak zowel OW-gerelateerde als niet-OW-gerelateerde zaken aangekaart.

Nurmohamed gaf op zijn beurt aan de niet-OW-gerelateerde zaken onder de aandacht te zullen brengen van andere ministers.

Een van de grote problemen die is aangekaart zijn de slechte wegen waarover de bewoners zich moeten verplaatsen.

De OW-minister heeft de plaatselijke bewoners beloofd de binnenwegen aan te pakken en stelde voor dat het bestuur van Matta een lijst maakt met zaken die urgent aangepakt moeten worden.

De minister zal die aangeboden prioriteitenlijst middels een voorstel proberen te realiseren via het sociaal programma van de regering.

Als laatste kwam aan de orde de veiligheid die dringende aanpak nodig heeft. Het ministerie van Openbare Werken zal alvast werken aan het open graderen van schuilplaatsen.

Nurmohamed was bijzonder ingenomen met het bezoek en beloofde de dorpsbewoners spoedige aanpak. De plaatselijke inwoners zijn de OW-minister zeer erkentelijk voor zijn bezoek aan Matta in het district Para.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436941
Suriname

Galibi beschikt nu over 24-uurs stroom na ingebruikname zonne-energiecentrale

agro mcp bouva
Suriname

Suriname en India versterken agro-industrie met overdracht fruitverwerkingsinstallatie

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436945
Suriname

Ambassadeur Ike Antonius officieel geaccrediteerd in Brazilië

Foto 2 pesten en Tabakswet
Suriname

Rechtenstudenten verzorgen interactieve voorlichting over pesten en vapen op Anton Resida MULO-school

Moeder zoon moederdag
Suriname

Moederdagviering Pertjajah Luhur staat in teken van waardering voor moeders

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Vrouw steekt ex-partner met ijzeren kurkenopener na mishandeling, beiden aangehouden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws