• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

OW installeert Evaluatie- en Adviescommissie aanbestedingen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
27 juni 2021 12:27
in Nieuws
baggeren surinamerivier 730x430 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) vond het van eminent belang om een evaluatie- en adviescommissie, met betrekking tot aanbestedingen te installeren.

Deze werkgroep moet zich bezighouden met de uitvoering van werkzaamheden, uitgezonderd van projecten die in eigen beheer worden uitgevoerd.

Dit betekent dat gedane inschrijvingen bij aanbestedingen eerst een deskundige evaluatie ondergaan, alvorens een advies uit te brengen voor de keuze van de inschrijver.

De OW-minister gaf verder duidelijk te kennen, dat de commissie onder andere wordt belast met het evalueren en beoordelen van inschrijvingsstukken van aanbestedingen.

De commissie zal waar nodig de betreffende afdelingshoofden, onderdirecteuren en directeuren consulteren bij het uitbrengen van adviezen en het toezien op een nauwkeurig verloop van de aanbestedingen.

Aanbevelingen aan de minister en de directie omtrent geconstateerde onvolkomenheden in de bestekken/werkomschrijvingen en in de aanbestedingsprocedure ten einde de kwaliteit van de bestekken te verbeteren en het uitbrengen van een gunningsadvies zit ook in de portefeuille.

De Evaluatie- en Adviescommissie Aanbestedingen zal voor een periode van twee jaren fungeren, die bestaat uit: Erwin Mohangoo, zowel lid als voorzitter van de commissie, Zenobia Wongsodikromo, lid tevens secretaris en Sitih Amat als lid.

Tot slot wordt benadrukt dat het ministerie van Openbare Werken ingevolge haar taakstelling de zorg heeft voor het treffen van diverse civieltechnische, bouwkundige en groenvoorzieningen en diverse dienstverlenende activiteiten.

Derhalve is het noodzakelijk om een Evaluatie- en Adviescommissie Aanbestedingen binnen het ministerie van Openbare Werken in te stellen om transparantie te garanderen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

oostburg marcel
Suriname

Oostburg: VHP’ers zouden opdracht hebben gegeven tot illegale afgraving opvulzand en waste van de overheid

adhin en saoedische amb
Suriname

Adhin ziet Saoedi-Arabië als strategische partner voor olie- en gasontwikkeling

spiegel depressief
Lifestyle

Moeder beledigt dochter jaren over lichaam en kinderen grijpen in

landbouwtraining DNL
Suriname

De Nieuwe Leeuw verzorgt succesvolle vierde landbouwtraining in oculatie en marcotering

vijent en 1 voor 12 vismale binnenland
Suriname

Districtscommissaris Marvin Vijent ondersteunt kwetsbare gezinnen Papatam

leraressen school
Lifestyle

‘Surinaamse leerkrachten dienen ook buiten school netjes gekleed te zijn’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws