• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ouders die hun kinderen gesuikerde frisdranken geven zijn kindermishandelaars

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 september 2022 10:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:32
in Lifestyle, Opinie
kind meisje drinken

INGEZONDEN- Het is om je kapot te ergeren wanneer moeders en vaders samen met hun kinderen in de supermarkt boodschappen doen en hun winkelwagentje zonder hun gezond verstand te gebruiken maar vullen met allerhande rotzooi.

Liters gesuikerde frisdranken worden ingekocht, met name cola, die vervolgens door de onwetende kids worden gedronken.

Er zijn gezinnen die ik persoonlijk ken, die hun kleintjes en tieners alleen maar deze rommeldranken laten drinken. Gewoon water drinken is er helemaal niet meer bij.

Er zijn zelfs ouders die hun nakomelingen jaar in en jaar uit flessen gesuikerde limonade meegeven naar school.

Deze figuren zijn in mijn ogen simpelweg een stelletjes kindermishandelaars die helemaal niet begrijpen dat het geven van gezonde voeding en drank ook een belangrijk onderdeel is van het goed opvoeden.

Dit zijn slechte moeders en vaders!

Je hoeft geen nakomeling van Einstein te zijn om te weten dat het drinken van gesuikerde frisdranken, trouwens ook die gezoet zijn met kunstmatige middelen, zeer slecht is voor de gezondheid.

En dan gaat het niet alleen over het feit dat frisdranken obesitas in de hand werken. Ook de gezondheid van personen, jong en oud, die niet dik worden lijdt op den duur schade door het consumeren van zoveel suikers.

En dan vinden sommigen het nog vreemd dat er op steeds jongere leeftijd diabetes type2 wordt vastgesteld bij jongeren.

Leer uw kind om van jongs af aan water te drinken, groenten, vis, kip, fruit en noten te eten en prent ze in dat frisdranken, alcohol en andersoortig bewerkt voedsel en drank hen op termijn ernstige gezondheidsschade kan toebrengen.

Maak u niet schuldig aan het toetakelen van het welzijn van onschuldige kleintjes!

Foto ter illustratie.

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

goudmijn ontbossing
Opinie

Duurzame goudwinning meer mythe dan werkelijkheid

roy boedhoe benzine pompstation
Opinie

Brandstofprijzen onder controle, maar tegen welke werkelijke prijs?

vrouw gezicht
Lifestyle

Mooie huid belangrijk voor Surinamers van alle generaties

atm republic bank geldautomaat pin
Lifestyle

Bankklanten vinden opnamelimiet van SRD 10.000 te laag en willen verhoging

smerige restaurants
Column

Wat er in sommige Surinaamse restaurants gebeurt wil je niet weten

dna parlement
Opinie

Parlementariërs in Suriname niet rijk, bevolking gewoon te arm

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws