• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ouders die hun kinderen gesuikerde frisdranken geven zijn kindermishandelaars

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 september 2022 10:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:32
in Lifestyle, Opinie
kind meisje drinken

INGEZONDEN- Het is om je kapot te ergeren wanneer moeders en vaders samen met hun kinderen in de supermarkt boodschappen doen en hun winkelwagentje zonder hun gezond verstand te gebruiken maar vullen met allerhande rotzooi.

Liters gesuikerde frisdranken worden ingekocht, met name cola, die vervolgens door de onwetende kids worden gedronken.

Er zijn gezinnen die ik persoonlijk ken, die hun kleintjes en tieners alleen maar deze rommeldranken laten drinken. Gewoon water drinken is er helemaal niet meer bij.

Er zijn zelfs ouders die hun nakomelingen jaar in en jaar uit flessen gesuikerde limonade meegeven naar school.

Deze figuren zijn in mijn ogen simpelweg een stelletjes kindermishandelaars die helemaal niet begrijpen dat het geven van gezonde voeding en drank ook een belangrijk onderdeel is van het goed opvoeden.

Dit zijn slechte moeders en vaders!

Je hoeft geen nakomeling van Einstein te zijn om te weten dat het drinken van gesuikerde frisdranken, trouwens ook die gezoet zijn met kunstmatige middelen, zeer slecht is voor de gezondheid.

En dan gaat het niet alleen over het feit dat frisdranken obesitas in de hand werken. Ook de gezondheid van personen, jong en oud, die niet dik worden lijdt op den duur schade door het consumeren van zoveel suikers.

Mis dit niet:

Surinaamse versie van B&B Vol Liefde zou vooral stuklopen op de angst voor roddels en kritiek

Gezamenlijke bankrekening met familie in Suriname kan onverwachte vragen opleveren

En dan vinden sommigen het nog vreemd dat er op steeds jongere leeftijd diabetes type2 wordt vastgesteld bij jongeren.

Leer uw kind om van jongs af aan water te drinken, groenten, vis, kip, fruit en noten te eten en prent ze in dat frisdranken, alcohol en andersoortig bewerkt voedsel en drank hen op termijn ernstige gezondheidsschade kan toebrengen.

Maak u niet schuldig aan het toetakelen van het welzijn van onschuldige kleintjes!

Foto ter illustratie.

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

relatie koppel liefde echtpaar
Column

Surinaamse versie van B&B Vol Liefde zou vooral stuklopen op de angst voor roddels en kritiek

finabank
Lifestyle

Gezamenlijke bankrekening met familie in Suriname kan onverwachte vragen opleveren

eten diner roti
Lifestyle

Warme roti en nasi bij Surinaamse winkeliers zijn niet automatisch veilig

stienstra romeo da91
Opinie

Suriname wordt niet alleen slecht bestuurd, maar ook in stand gehouden door degenen die beter weten

Gajadien heeft stevig fundament opgebouwd.
Opinie

Waarom Gajadien een betere keuze is als VHP-voorzitter

man vrouw relatie koppel liefde
Column

Liefdesverdriet bij Surinaamse jongens vraagt om meer aandacht van ouders

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws