• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ontwerpwet Staatsbegroting 2024 aangenomen door De Nationale Assemblee

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 januari 2024 04:00
in Suriname
santokhi begroting jaarrede

Op 25 januari heeft De Nationale Assemblee van de Republiek Suriname de ontwerpwet Staatsbegroting 2024 aangenomen met 28 stemmen voor en 12 stemmen tegen.

De wet, die op 2 oktober 2023 door de regering is ingediend, heeft als doel de vaststelling van de staatsbegrotingen van ontvangsten en uitgaven voor het dienstjaar 2024.

Voorafgaand aan de openbare plenaire behandeling heeft de begrotingscommissie enkele richtlijnen uitgevaardigd om een efficiënte en effectieve bestudering en werkwijze van de begrotingen van de vak-ministeries te waarborgen. Deze richtlijnen zijn uitgezet ten behoeve van de vaste commissies van rapporteurs.

President Chandrikapersad Santokhi toonde zijn waardering voor de constructieve houding en diverse vragen van zowel de coalitie als de oppositie. “We nemen alle aspecten mee, zowel van de coalitie als de oppositie. Ik breng mijn dank en waardering uit voor de constructieve houding en verschillende vragen. Het parlement heeft op een waardige wijze de stem van het volk vertolkt,” aldus president Santokhi na de succesvolle aanname van de ontwerpwet in het parlement.

Mis dit niet:

Aantal geregistreerde cliënten bij Sociale Zaken nadert 200.000

Wereldwijde UNESCO-prijs voor onderwijsconcept dat in Galibi begon

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Ministerie Sociale Zaken ziet aanhoudende groei van aanvragen.
Suriname

Aantal geregistreerde cliënten bij Sociale Zaken nadert 200.000

Van Kari'na in de klas naar UNESCO-erkenning wereldwijd
Nederland

Wereldwijde UNESCO-prijs voor onderwijsconcept dat in Galibi begon

DNL wil een inhoudelijke bijdrage leveren aan goed bestuur en een eerlijke verdeling van Suriname’s natuurlijke rijkdommen.
Suriname

DNL biedt minister Baasaron wetsvoorstel aan voor duurzame economische toekomst Suriname

President Delcy Rodríguez van Venezuela op Zanderij. Foto: CDS
Suriname

Venezolaanse president Delcy Rodríguez in Suriname voor gesprekken over olie, landbouw en handel

Politie sluit meer aanhoudingen in geweldzaak niet uit.
Suriname

Oom doodgestoken door neef tijdens borrelen in Galibi

Amethietstraat perceel
Nederland

Nederlander spreekt tuinman in Paramaribo aan op overlast en krijgt verbijsterende reactie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws