• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ondernemers op berm Leo Eliaserstraat worden niet ontruimd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 januari 2023 15:34 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:39
in Nieuws
NURMOHAMED

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken in Suriname benadrukt dat er geen enkele brief vanuit zijn ministerie de deur is gegaan dat de ondernemers op de berm aan de Leo Eliaserstraat te Flora ontruimd zullen worden.

Hij zegt dat de ondernemers niet moeten ingaan om berichten die niet komen vanuit offciele instanties. De minister snapt de commotie niet. Er zullen geen nieuwe vergunningen gegeven worden om op bermen te bouwen.

De fractie van de NDP bracht eerder een bezoek aan de ondernemers die een zaak op de berm hebben. Melvin Bouva, lid van de NDP geeft aan te hebben gesproken met de ondernemers. Vervolgens zegt Bouva dat het om een ruis gaat dat de ondernemers ontruimd worden door het ministerie van Openbare Werken.

Melvin Noordzee, een der ondernemers op de berm, bevestigde dat er geen brief gestuurd is vanuit het ministerie van Openbare werken en dat hij ook geen brief heeft ontvangen van de districtscommissaris. Verder zegt Noordzee dat hetgeen de media bereikt heeft niet op waarheid berust.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Monorath
Suriname

INTERPOL ziet grotere rol voor Suriname in bestrijding milieumisdrijven

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Bestuurster na dodelijke aanrijding van 8-jarige scholier heengezonden, rijbewijs ingevorderd

liefde relatie love
Suriname

UMA: bescherm het slachtoffer, deel het filmpje niet verder

Minister André Misiekaba ontvangt een delegatie van Huawei tijdens een presentatie over digitale zorgoplossingen en slimme gezondheidsnetwerken voor Suriname.
Suriname

Huawei presenteert digitale zorgoplossing aan ministerie van VWA

tomaten groenten fruit
Gezondheid

Vraag naar onbespoten groenten lijkt toe te nemen in Suriname

SRD muntgeld dollar
Suriname

Wisselkoersen opvallend stabiel onder regering Simons-Rusland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws