• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ondernemer aangehouden voor bedreiging schoonmoeder met vuistvuurwapen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 oktober 2023 09:30 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:19
in Nieuws, Suriname
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE – Op donderdag 5 oktober heeft de politie van het bureau Santo Boma in Suriname de ondernemer K.S. gearresteerd op verdenking van bedreiging en overtreding van de vuurwapenwet.

De arrestatie vond plaats nadat de politie een melding had ontvangen dat een gewapende man zich agressief gedroeg op een adres in het ressort.

Na ontvangst van deze melding begaven de wetsdienaren van het politiebureau zich onmiddellijk naar de opgegeven locatie om een onderzoek in te stellen.

Bij aankomst op de plaats delict troffen de politieambtenaren K.S., zijn schoonmoeder en echtgenote aan. De verdachte en de betrokken vrouwen werden overgebracht naar het politiebureau voor verdere afhandeling.

Het daaropvolgende onderzoek wees uit dat de verdachte K.S. gewapend met een illegaal vuistvuurwapen naar de woning van zijn schoonmoeder was gegaan op de bewuste dag.

Daar heeft hij zich op een agressieve wijze gedragen jegens de vrouw des huizes. Het illegale vuurwapen dat hij in zijn bezit had, is in beslag genomen in het belang van het lopende onderzoek.

K.S. is voorgeleid aan de autoriteiten en na overleg met het Openbaar Ministerie is besloten om hem in verzekering te stellen in afwachting van verdere ontwikkelingen in het onderzoek.

Mis dit niet:

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Malaria neemt toe onder reizigers naar Suriname: gemiddeld tien besmettingen per maand

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

klm vliegtuig
Lifestyle

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Rakesh Gajadhar Sukul
Suriname

Malaria neemt toe onder reizigers naar Suriname: gemiddeld tien besmettingen per maand

UWV onderzoekt ongeveer 52.000 WIA-uitkeringen op mogelijke berekeningsfouten. Ook mensen die inmiddels in Suriname wonen, kunnen onder de herstelregeling vallen.
Lifestyle

‘Surinamers met een WIA-uitkering willen weten of ook hun berekening wordt gecontroleerd’

Nieuwe BAVP'ers geïnformeerd over taken en bevoegdheden.
Suriname

55 militairen beëdigd tot buitengewoon agent van politie

SPWE is gestart met de opleiding Small Business Coach. Zes deelnemers worden opgeleid om kleine ondernemers in Suriname te begeleiden bij het opzetten en ontwikkelen van hun bedrijf.
Suriname

SPWE leidt zes nieuwe coaches op om kleine ondernemers in Suriname te helpen

Suriname krijgt elf inzamelcentra voor plasticrecycling.
Suriname

Eerste inzamelcentrum voor plastic- en aluminiumafval geopend bij IMEAO 1

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws