• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nurmohamed: De klachten zijn gehoord, er komen oplossingen!

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 februari 2021 09:50
in Nieuws
nurmihamed wateroverlast e1612169441144

GFC NIEUWSREDACTIE- Onlangs hebben vele landgenoten enorme problemen moeten meemaken na de onweersbuien.

De regering, c.q. het ministerie van Openbare Werken (OW) zal structureel investeringen plegen om dit probleem geleidelijk tot het verleden te laten behoren, zegt minister Riad Nurmohamed van OW.

Het probleem is het gevolg van meerdere redenen, waaronder: verwaarloosde onderhoud van de kleine (huis) gootjes & lozingen, verstopte riool putten en kapotte sluizen en pompgemalen.

Ten eerste zullen landelijk alle kanalen worden opgehaald. Het onderhoud zal voortaan regelmatig plaatsvinden. De regering heeft geld vrijgemaakt voor snelle aanpak van kapotte sluizen en pompgemalen. In Noord is vooral dat het probleem.

“Ik zal komende maand zelf komen oriënteren in het gebied. Het werk begint gelijk. De middelen zijn schaars desondanks zullen wij prioriteit geven hieraan. Ik doe beleefd een verzoek op een ieder; gooi geen vuil op straat. Vooral petflessen en plastic afval zijn een grote last. Laten wij samen een handje bijdragen ,” aldus Nurmohamed.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

NV havenbeheer
Suriname

Suriname blijft volgens Nederlandse analist gevangen in groeiende importverslaving

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

ADEK anton de kom universiteit
Nieuws

Onderwijs en toetsing hervat na spoed-ALV wetenschappelijk personeel Adek

kpa
Suriname

Calamiteitenteam KPA versterkt met 47 nieuwe gecertificeerde leden

Keya Stedenburg
Lifestyle

Surinaamse mannen gaan viraal na wanhopige berichten aan jongedame

President Jennifer Simons in gesprek met seniore burgers tijdens de kerstviering in de tuin van het presidentieel paleis in Paramaribo.
Suriname

President Simons viert Kerst met ruim 500 senioren in tuin van presidentieel paleis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws