• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

NPS veroordeelt uitspattingen tijdens protestactie

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 februari 2023 17:30 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:29
in Nieuws
nps suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De Nationale Partij Suriname (NPS) is voorstander van elke vreedzame betoging in het kader van de rechtstaat en het uiting geven aan het recht van vrije meningsuiting en het recht van betoging en respecteert deze rechten ten volle.

Evenwel heeft zij met afschuw kennis genomen van de uitspattingen van de demonstraties, die zoals het hoort vreedzaam begon.

Vooral de aanval op het DNA – gebouw, het Hoogste College van Staat heeft ons bijzonder geschokt en wordt dan ook gezien als een rechtstreekse aanval op de democratie en de Rechtstaat ; een goed dat de partij hoog in haar vaandel draagt.

De NPS doet een dringend beroep op alle actievoerders om hun stem en eisen luid en duidelijk kenbaar te maken, zonder schade aan te richten aan have en goed van de overheid en particulieren.

Het plegen van baldadigheden zoals plunderingen en of vernielingen dienen onder alle omstandigheden achterwege gelaten te worden. De gepleegde daden brengen onherstelbare schade aan onze samenleving.

Het kan anders dan wat zich nu voltrekt. Laten wij als Surinamers onze liefde voor het land voorop stellen en geen partij zijn bij de verslechtering van de huidige situatie.

De NPS roept de actievoerenden op, wet en recht onder alle omstandigheden te respecteren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

nederland zomer
Lifestyle

Niet alles is rozengeur in Nederland: Surinamers onderschatten hoe vaak mensen op rekening kopen

paramaribo suriname winkel
Lifestyle

Vrouwen in Paramaribo voelen zich onprettig door mannen die rondhangen bij winkeldeuren

apotheek azp
Gezondheid

Ondernemer eist betere beloning voor artsen, verpleegkundigen en onderwijspersoneel in Suriname

cultuurtuinlaan scaled
Suriname

Berichten over uitgifte Cultuurtuin aan Chinese particulieren zijn ongegrond

KerstbroodKlein10st0
Lifestyle

Feestwinkels in Paramaribo draaien ongekend goed volgens trendwatcher Wong

Zwaailicht politie Suriname
Suriname

Politie intensiveert controles om verruwing van criminaliteit te stoppen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws