• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

NPS: door samenwerken en offers brengen een beter Suriname maken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 juli 2021 07:50
in Nieuws
samenwerken vriendschap vrienden ondersteunen

GFC NIEUWSREDACTIE- Bij de herdenking van Eid Ul Adha 2021 gelden voor de Nationale Partij Suriname (NPS) drie begrippen: dankbaarheid, offers en sociaal bewogenheid.

Volgens de partij gaat het bij dit Islamitisch feest om belangrijke elementen die vanwege de heersende situatie zowel nationaal als internationaal extra benadrukt dienen te worden.

Dankbaarheid omdat vanuit het regeerbeleid een andere koers is ingezet, waarbij er perspectieven zijn voor herstel, ontwikkeling en groei van het land en volk, voert de partij aan, die deel uitmaakt van de huidige regering in Suriname.

Volgen de NPS zal een ieder in deze fase offers moeten brengen en daarbij de handen in elkaar moeten slaan om uit de crisis te geraken. De focus moet zijn dat wij alleen door samen te werken een beter Suriname kunnen maken.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Waarschuwing voor dodelijke bacteriën bij honden die overdraagbaar zijn op mensen

De NPS onderschrijft dat een aantal van die offers zwaar zijn en niet door een ieder gedragen kunnen worden. Het is daar dat Ied Ul Adha leert om meer dan ooit social bewogen te zijn.

Het offeren van vlees op deze dag is daarbij niet louter de slachting van koeien en schapen. Er gaat daaraan eerst gebed vooraf.

Moslims geloven dat Allah de profeet Ibrahim de opdracht had gegeven om zijn zoon Ishmael te offeren, maar op het laatste moment werd Ismael vervangen en werd een schaap geofferd.

Ied Ul Adha is de herdenking van deze dag; symboliek van geloof in de Almachtige. Het vlees wordt onder hulpbehoevenden verdeeld.

Mis dit niet:

Bereikbaarheid Papatam en Bigiston verbeterd na onderhoudswerkzaamheden

Politie bekeurt 83 verkeersovertreders tijdens controles

De NPS wijst hierbij op de boodschap van samen leven en de hand uit te reiken naar minderbedeelden onder ons.

De partij wenst alle Surinamers, maar in het bijzonder de moslims een gezegende Ied Ul Adha toe.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Motorgrader ingezet voor herstel wegverbinding Papatam-Bigiston.
Suriname

Bereikbaarheid Papatam en Bigiston verbeterd na onderhoudswerkzaamheden

SRD 38.600 aan boetes geïnd
Suriname

Politie bekeurt 83 verkeersovertreders tijdens controles

Proeftocht met studenten in de boot bij Tamarin.
Nederland

TU Delft-studenten werken aan eco-toerisme voor Lantiwei

BvL/ALS-voorzitter Reshma Mangre.
Suriname

“Mangre wil coördinator worden van gezamenlijke onderwijsbonden”

Ministers Melvin Bouva en Sheikh Abdullah bin Zayed Al Nahyan bespraken in New York verdere samenwerking tussen Suriname en de Verenigde Arabische Emiraten. Foto: CDS
Suriname

Suriname zoekt financiering bij Abu Dhabi fonds voor ontwikkelingsprojecten

Bharos brengt juridische knelpunten in pensioenwetgeving onder de aandacht.
Suriname

Nishita Bharos onderzoekt pensioenrechten van ongehuwde partners in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws