• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nog geen aanhouding in zaak doodgeschoten geldwisselaar

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 november 2022 06:00
in Nieuws
politie 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De 43-jarige Andre Misiedjan is in de morgen van zaterdag 26 november tijdens een roofoverval aan de Granolovallenweg te Albina in het district Marowijne (Suriname) om het leven gebracht door twee gemaskerde en met vuistvuurwapens gewapende mannen.

Dit meldt de politie officieel in een bericht.

Bij aankomst van de wetsdienaren op de locatie werd het slachtoffer dat geen teken van leven meer vertoonde met een schotwond aan zijn rechterborst aangetroffen.

Na de daad gingen de daders er vandoor met het voertuig van het slachtoffer en andere buit gemaakte zaken. Door goed speurwerk van de politie is het voertuig te Bilo Kondre teruggevonden.

Er zijn nog geen aanhoudingen verricht in deze zaak en is het verder onderzoek overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten.

Het ontzielde lichaam van Andre is door de politie ter obductie in beslag genomen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Focus op vaderschap, mentale gezondheid en geweldpreventie.
Suriname

Binnenlandse Zaken start voorbereidingen voor Internationale Dag van de Man 2026

Eid ul-Adha boodschap gekoppeld aan duurzame economische ontwikkeling
Suriname

Suriname Business Forum benadrukt waarden van saamhorigheid en verantwoordelijkheid tijdens Eid ul-Adha

Burgers worstelen met dure vlees- en visprijzen
Suriname

Stijgende prijzen van vlees en vis raken samenleving hard: “Basisvoeding wordt onbereikbaar”

Minister Melvin Bouva en zijn Braziliaanse ambtsgenoot Mauro Vieira tijdens overleg in Brasília ter voorbereiding van het bezoek van president Jennifer Simons.
Suriname

Suriname en Brazilië bereiden officieel bezoek president Simons voor

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws