• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Noah kan eindelijk geopereerd worden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 augustus 2022 04:31
in Nieuws
brunswijk en zieke noah

GFC NIEUWSREDACTIE- Moeder Seeka Rajkumar en haar echtgenoot Shazem Ramjohn klopten aan bij vicepresident (vp) Ronnie Brunswijk om hulp te vragen voor hun ziek kindje.

De roep om hulp raakte de vp diep in het hart, omdat hij in het bijzonder kinderen een warm hart toedraagt.

Brunswijk aarzelde daarom geen moment om zijn steun toe te zeggen aan de ouders. Hij gaf hen een financiële bijdrage van USD 3000.

De ouders zoeken reeds geruime tijd via sociale media hulp voor het bekostigen van de operatie van hun zoontje Noah Rajkamer, dat een Craniofacial reconstructie moet ondergaan in Nederland.

Noah lijdt aan het Apertsyndroom, een erfelijke aandoening van de schedel, het gezicht, de handen en de voeten en wordt door een afwijking in het gen veroorzaakt.

De ernst van de klachten verschillen van persoon tot persoon. Vol hoop hebben de ouders zich daarom op 11 augustus tot de vp gewend die hen niet teleurstelde.

Brunswijk wenste de jonge Surinamer het allerbeste toe en hoopt hem gauw weer gezond en wel terug te zien.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

inheemsen dorpshoofden basja's traditioneel gezag
Suriname

ACT Guianas: Overhandiging ontwikkelingsplannen door Tareno en Matawai-Gemeenschappen historisch

Actie FAI
Suriname

Staat stopte SRD 200 miljoen in FAI: nu volgt harde ingreep

Drone
Suriname

Drones en slimme camera’s vormen nieuwe ruggengraat van politiewerk

arts dame
Gezondheid

Gezondheidsdeskundigen: De bevolking is ziek, omdat het beleid ziek is

armoede India
Suriname

Suriname heeft dringend een Sociaal Zekerheidsfonds nodig

dna parlement
Suriname

Kritiek op nieuwe Kaalplukwet: Zonder afschaffing politieke immuniteit blijft hervorming beperkt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws