• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

NH, EBS en ECT bediscussiëren voorstellen herstructurering EBS

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 juli 2022 06:58
in Nieuws
Foto EBS

Imro Fraser maakt al jaren bezwaar tegen de voorwaarden, maar krijgt weinig steun.

GFC NIEUWSREDACTIE- Tijdens een ontmoeting met minister David Abiamofo van Natuurlijke Hulpbronnen (NH) zijn deze week twee modellen voor de herstructurering van de Energie Bedrijven Suriname (EBS) voorgesteld en bediscussieerd.

De modellen zijn afkomstig van het EBS Crisisteam (ECT), ressorterende onder het kabinet van de president en de directie van EBS.

De opzet van de nieuwe organisatiestructuur heeft te maken met het beter beheersbaar maken van de aandachtsgebieden van de EBS.

Nadat de voorstellen zijn gepresenteerd en bediscussieerd is het de bedoeling dat de President wordt geïnformeerd en geadviseerd over het gemeenschappelijk besluit dat ter zake bereikt is.

Aan deze meeting participeerden ook de directeur van EBS, Marcel Eindhoven, Algemeen Directeur van NH, Thelma Douglas, Voorzitter van de bond van EBS, Steve Geerlings, Financieel Directeur bij EBS, Ismanto Adna, Viren Adiodja namens het Ministerie van Financiën, Richel Apinsa van het Presidentiele EBS Crisisteam (ECT).

De voorzitter van ECT, Samuel Mehairjan en het lid Roël Anijs hebben de meeting virtueel bijgewoond.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Den Haag
Lifestyle

Surinamers reageren anders op kritiek uit Nederland dan uit eigen land

dialoog sessie
Suriname

Ondernemers, overheid en diaspora in gesprek over Local Content

[Aggregator] Downloaded image for imported item #428857
Suriname

Digitaal systeem moet illegale wapens in Suriname terugdringen

WHO-delegatie in gesprek met Surinaamse autoriteiten over versterking tabakscontrole
Gezondheid

WHO helpt Suriname met aanpak tabak en illegale handel in sigaretten

kishan ramsukul
Suriname

Ramsukul hekelt ad-hoc wetgeving in DNA

unnamed
Suriname

TIP bevrijdt vier slachtoffers van mensenhandel bij inval in Paramaribo-Noord

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws