• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Neymar bestraft met miljoenenboete voor aanleggen illegale vijver bij woning

P. Peterson door P. Peterson
4 July 2023 03:01 - Geüpdatet op 18 September 2023 05:01
in Entertainment, Sport
neymar

GFC ENTERTAINMENTREDACTIE- De Braziliaanse voetballer Neymar, ster van Paris Saint-Germain, is veroordeeld tot het betalen van een boete van omgerekend circa 3 miljoen euro na het illegaal aanleggen van een vijver op zijn privé-eigendom.

Volgens de rechtbank heeft de spits meerdere milieuwetten overtreden, onder andere door het niet-geautoriseerd omleiden van een waterloop en het onrechtmatig verplaatsen van aarde om zijn vijver en aangrenzend strand te creëren.

Het betreft de woonstede van de 31-jarige Neymar in Mangaratiba, een populaire vakantiebestemming op 130 kilometer afstand van Rio de Janeiro. Braziliaanse verslaggevers verklaren dat zijn landgoed naast de omstreden vijver ook voorzieningen als een helikopterplatform, spa en sportschool omvat.

De overtredingen werden ontdekt door de autoriteiten na recente posts op sociale media van de voetballer.

De autoriteiten hebben het terrein onmiddellijk afgezet na hun bevindingen. Ondanks dit heeft Neymar volgens lokale bronnen kort daarna nog een bijeenkomst op het terrein gehouden.

Neymar is momenteel herstellende van een enkeloperatie die in maart plaatsvond. Of zijn toekomst bij Paris Saint-Germain zeker is, blijft onduidelijk.

Foto: instagram/neymarjr

ShareTweetSend

Meer berichten

voetbal
Sport

Opleiding scheidsrechters in Coronie van start onder leiding SVB-instructeurs

natio
Sport

Ambassadeur Mac Donald: Surinaamse mensenrechtenorganisaties moeten protest indienen tegen racisme in El Salvador

angelo simson
Sport

President Simons complimenteert Surinaamse vechters: Zij zetten Suriname op de internationale kaart

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws