• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nederlandse vakantiegangers: ons krijg je niet in een vliegtuig van Surinam Airways

P. Peterson door P. Peterson
5 juni 2023 09:00 - Geüpdatet op 15 januari 2024 06:54
in Lifestyle
slm surinam airways airbus 340 pz tcp

Vakantiegangers uit Nederland vertellen ‘geen voet’ te zetten in een toestel van de Surinaamse Luchtvaartmaatschappij SLM.

Volgens hen brengt het vliegen met de airline te grote risico’s met zich mee, mede doordat er verschillende ‘onduidelijke’ buitenlandse maatschappijen worden ingezet om passagiers te vervoeren.

Dat blijkt althans uit een discussie gevoerd door lezers van GFC op de Facebookpagina van GFC Lifestyle.

Voornamelijk Nederlanders met een Surinaamse achtergrond vinden dat de maatschappij lang geleden moest zijn opgedoekt.

“Dat er nu een 15 jaar oude Airbus uit Dubai is gehuurd is een lachertje. Niemand neemt het bedrijf toch meer serieus?”, commentarieerde een lezer.

Onlangs nam de SLM een Airbus-340 in gebruik. Het toestel dat voor 8 maanden is geleaset zal met eigen bemanning vliegen naar Amsterdam Schiphol vanuit Paramaribo en vice versa.

“Mij krijg je niet in een vliegtuig van SLM. Ik weet zeker dat ook vele anderen kiezen voor betrouwbaarheid,” luidde een andere reactie.

Sinds de vorige eeuw worstelt de luchtvaartmaatschappij en is het een constante bron van frustratie voor reizigers wegens annuleringen en vertragingen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrouw werken horeca restaurant bediende
Lifestyle

Consumenten willen taalregels voor horeca na klachten over nieuw restaurant

KPS kookteam
Lifestyle

Politie Suriname sleept tweede plaats binnen bij kookwedstrijd

bejaard ouderen senior man vrouw oud
Lifestyle

Discotheek voor bejaarden in Suriname moet liefde en contact stimuleren

schoolmeubilair voor leerlingen brokopondo
Lifestyle

Eindsprint op school vraagt om begeleiding en begrip van ouders

Snelheidsmeter auto snelheid
Lifestyle

Hering pleit voor inbeslagname voertuigen van snelheidsduivels

vrouw gezicht
Lifestyle

Mooie huid belangrijk voor Surinamers van alle generaties

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws