• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

NDP-loyalist Oostburg eert Bouterse ter gelegenheid van 36-jarig jubileum partij

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 juli 2024 06:00
in Suriname
bouterse ndp

Vandaag markeert een bijzondere mijlpaal voor de Nationale Democratische Partij (NDP) van Suriname, die haar 36-jarig bestaan viert met een roadshow.

De partij, opgericht door voormalig president Desi Bouterse, staat bekend om haar sterke aanhang en haar invloedrijke rol in de Surinaamse politiek, zij het niet zonder controverse.

Ter gelegenheid van deze dag brengt NDP-loyalist Marcel Oostburg een bijzondere ode aan mede-oprichter Desi Bouterse: “Vandaag gedenk ik de grootste volksheld van Suriname, wiens naam synoniem staat voor vastberadenheid en verandering.

Hij heeft ‘paars laten stromen’ door de aderen van duizenden Surinamers, een kleur die kracht, eenheid en hoop symboliseert.

Zijn leiderschap transformeerde de NDP van een bescheiden partij tot een krachtige politieke organisatie, geworteld in nationale trots en inclusiviteit.

Zijn erfenis van samenwerking en solidariteit blijft ons inspireren voor een Suriname waarin iedereen kan gedijen en groeien. Moge de Almachtige Schepper vanuit Jeruzalem, Desi Bouterse zegenen en behoeden.

Moge het bloed van Christus stromen in zijn aderen. Wij bidden voor zijn gezondheid en veiligheid.”

Oostburg benadrukt verder: “In eenheid en vanuit een gesloten achterhoede zullen we de huidige autocratische machthebbers kunnen aanvallen. Aanval is de beste verdediging.

Mis dit niet:

Koppige winkeliers blijven roti, bami, nasi en bara verkopen bij kassa

Twee verdachten vast na brandstichting Ford Raptor in Wanica

Hand in hand. Zij aan zij, schouder aan schouder. Wij zijn het verplicht aan de volgende generaties om Suriname te redden.

Lieve kameraden, laten we samen blijven bouwen aan deze idealen, in de geest van eenheid en vooruitgang. Samen kunnen we de toekomst van Suriname vormgeven, met vertrouwen in onszelf en in elkaar.”

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

DC Muller waarschuwt opnieuw: winkeliers moeten stoppen met verkoop klaargemaakte voeding
Suriname

Koppige winkeliers blijven roti, bami, nasi en bara verkopen bij kassa

Twintigjarige bekent pick-up in brand te hebben gestoken voor USD 3.000.
Suriname

Twee verdachten vast na brandstichting Ford Raptor in Wanica

Kind aangereden bij oversteken naar schoolbus, bestuurder in verzekering gesteld.
Suriname

7-jarige ernstig gewond na aanrijding door autobus op Krakaweg

DNA-lid Raghoenandan eist ingrijpen minister TCT.
Suriname

Van SRD 150 naar SRD 700: openbaarvervoercrisis raakt reizigers in Nickerie

KLM-kist op Zanderij
Lifestyle

‘Klacht over Surinamevlucht kan straks in de Filipijnen worden behandeld’

den haag suriname nederland
Lifestyle

Pensioen gaat eerder meetellen bij hypotheek voor Surinaamse vijftigplussers

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws