• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Natuurlijke Hulpbronnen geeft invulling aan Wereld Waterdag

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 maart 2021 01:00
in Nieuws
swm water

GFC NIEUWSREDACTIE- Het ministerie van Natuurlijke Hulpbronnen (NH) zal in het kader van Wereld Waterdag op 22 maart middels een Facebook awarenesscampagne invulling geven aan deze dag.

Voorts staat voor deze campagne met als thema ‘Valuing Water’, korte video producties en tips gepland. Dit, om de samenleving bewust te maken van de waarde van water en er vooral zuinig mee om te gaan. De campagne wordt van 20 tot en met 29 maart 2021 gevoerd.

Het ministerie heeft onder andere als bijzondere taak, te zorgen voor de voorziening van schoon drinkwater.

In de context van United Nations Sustainable Development Goal 6 Clean Water and Sanitaion for all die in 2030 gerealiseerd moet zijn, zet het ministerie zich voor elke Surinamer in, hen toegang te bieden tot veilig, gezond en betaalbaar drinkwater.

Het ministerie van NH slaat acht op het effect van klimaatsverandering binnen het milieu, en heeft hierbij als leidende rol het publieke bewustzijn op regionaal niveau te vergroten.

Daarnaast doet zij er alles aan, beleidsgericht een degelijke balans te brengen tussen het milieu en kwalitatief schoon drinkwater.

Deze Wereld Waterdag is een Internationale dag die sinds 1992 ieder jaar op 22 maart wordt gevierd.

Voornoemde dag werd in een Algemene Vergadering van de Verenigde Naties in een resolutie aangenomen.

Mis dit niet:

Geor Hering waarschuwt Surinamers voor romantiseren van Nederland

OWRO wil wegverbinding Apoera–Southdrain gefaseerd verbeteren; volledige asfaltering kost circa US$ 70 miljoen

BEKIJK OOK: Inheemsen weer kind van rekening door lamlegging staatsvervoer

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Chinatown in Den Haag. Wagenstraat
Lifestyle

Geor Hering waarschuwt Surinamers voor romantiseren van Nederland

OWRO wil vanaf 2028 gefaseerd werken aan asfaltering weg Kabalebo.
Suriname

OWRO wil wegverbinding Apoera–Southdrain gefaseerd verbeteren; volledige asfaltering kost circa US$ 70 miljoen

Suriname verkent samenwerking met UNESCO tijdens internationaal forum.
Suriname

Vicepresident Rusland bespreekt mogelijke samenwerking met UNESCO-topfunctionaris in Den Haag

Politie vindt drugs in kofferbak van Toyota Wish.
Suriname

Bestuurder aangehouden met drugs in reiskoffer bij controle Stolkertsijver

Grants moeten lokale economie en natuurbescherming in West-Suriname versterken
Suriname

West-Suriname krijgt trainingen en grants voor duurzaam ondernemerschap

KLM Boeing 777 op Zanderij
Lifestyle

‘Rijke Surinaamse ouders willen een huis kopen voor hun kind in Nederland’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws