• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nationale Ontwikkelingsbank stimuleert Surinaamse economie met nieuwe bedrijfskredieten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 mei 2024 03:00
in Suriname
NOB nationale ontwikkelingsbank

De Nationale Ontwikkelingsbank Suriname (NOB) heeft aangekondigd dat het nieuwe kredietmogelijkheden biedt aan zowel startende als gevestigde ondernemingen om de economische ontwikkeling in Suriname te bevorderen.

Deze stap maakt deel uit van een breder initiatief om ondernemerschap en economische activiteit te stimuleren.

De beschikbare kredieten zijn specifiek ontworpen voor investeringen en werkkapitaal, waarbij sectoren als handel en woningbouw zijn uitgesloten van financiering.

Voor startende ondernemingen is het maximale leenbedrag vastgesteld op $50.000 of de equivalent daarvan in euro’s of Surinaamse dollars. Bestaande bedrijven kunnen een hoger bedrag aanvragen, tot $100.000 of de equivalente waarde in andere genoemde valuta’s.

De rentetarieven voor deze kredieten zijn concurrerend vastgesteld. Voor kredieten in Surinaamse dollars geldt een minimumrente van 10% voor investeringen en 13% voor werkkapitaal.

Voor kredieten uitgedrukt in Amerikaanse dollars of euro’s is de rente respectievelijk vastgesteld op 5% en 6%. Daarnaast kan er een risico-opslag van maximaal 3% worden toegepast, afhankelijk van het kredietprofiel van de aanvrager.

Met deze maatregelen hoopt de NOB een brede reeks van ondernemers te bereiken en hen te ondersteunen bij de realisatie van hun zakelijke ambities.

Dit initiatief wordt gezien als een belangrijke stap voorwaarts in het versterken van de Surinaamse economie door middel van gerichte financiële ondersteuning.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ADEK anton de kom universiteit
Suriname

Wetenschappelijk personeel AdeKUS hervat beraad: onderwijsactiviteiten opnieuw stopgezet

Argos Suriname 2
Suriname

Argos Suriname viert 60 jaar lokale cementproductie

depressief verdrietig eenzaam huilen
Lifestyle

KIVC vraagt samenleving om aandacht voor eenzame mensen tijdens feestdagen

euro geld
Lifestyle

Dit bedrag heb je nodig om in Suriname voor altijd te stoppen met werken

Minister Ramsaran op werkbezoek bij de Landmacht10
Suriname

Defensieminister kondigt verbeteringen aan bij Landmacht

Minister Ramsaran decoreert scheidende militaire attaché Brazilië3
Suriname

Kolonel Felipe Rodrigues onderscheiden voor uitzonderlijke bijdrage aan Surinaams leger

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws