• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Mogelijk heroïne-connectie in dubbele moordzaak McDonald’s Zwolle

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
20 april 2022 01:00
in Nieuws
crime

GFC NIEUWSREDACTIE- De verdachte Veysel U. die eind maart op klaarlichte dag twee broers in de McDonalds doodschoot in Zwolle, Nederland, wordt al enige tijd in de gaten gehouden door de politie.

Veysel U. zou samen met zijn vader nauw betrokken zijn met de drugsmaffia en lijkt er nu ook een heroïne-connectie te zijn.

Verschillende bronnen melden dat het om een schuld zou gaan en dat één van de slachtoffers daarom een afspraak had in het restaurant. Hij had zijn broer meegenomen als bemiddelaar.

Uit vertrouwelijke politiedocumenten blijkt dat de vader van de dader betrokken is geweest bij de 4M-zaak in de jaren ’90. Een criminele organisatie van vier Turkse broers waarvan de achternaam met de letter ‘M’ begint.

De vader zou zijn levensmiddelengroothandel hebben gebruikt om geld wit te wassen uit de heroïnehandel van de vier Turkse broers die aan de top zouden staan van de op twee na grootste criminele organisatie in de jaren ’90.

Een van de slachtoffers die is doodgeschoten in de McDonalds is ooit geholpen met het geld van de vier Turkse broers.

Volgens bronnen zou een van de doodgeschoten broers ontvoerd zijn in Parijs en met 300.000 gulden zijn vrijgekocht. Dat geld zou zijn broer, die mee ging om te bemiddelen, hebben geleend van de M-broers.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

pique e1612896444760
Suriname

Siebrano Pique kondigt eenmansprotest aan ter bescherming van democratie

Bestuur van de Newmont Werknemersorganisatie (N W O ) en het onderhandelingsteam van Newmont Suriname
Suriname

7% loonsverhoging in nieuwe overeenkomst Merian-operatie

buurtmanager grijpt in
Suriname

Optreden tegen illegale grondbezetting te Wit Boiti

suriname paramaribo man vogel onafhankelijkheidsplein plein
Lifestyle

Kanarie brengt stukje Nederland naar het tropische Suriname

cassave 1
Suriname

Duurdere cassave en tayer dwingen gezinnen tot andere keuzes

planten groenten boer landbouw
Suriname

Women in Agriculture Fair toont vrouwelijke landbouwers op Internationale Vrouwendag

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws