• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Moeder uit Zoetermeer adviseert dochter (17) om alleen met rijke mannen te daten

P. Peterson door P. Peterson
8 november 2022 05:00
in Lifestyle
jong koppel stel liefde relatie

GFC LIFESTYLEREDACTIE- De moeder van een 17- jarig meisje uit het Zuid-Hollandse Zoetermeer krijgt veel kritiek van haar familieleden omdat zij het niet eens zijn met haar extreme opvoedingswijze.

Zij adviseert haar dochter al sinds het begin van haar puberperiode dat ze nooit een liefdesrelatie moet aangaan met een man die haar op financieel vlak niets te bieden heeft.

Aan haar kind heeft ze uitgelegd dat alleen liefde de maag niet goed kan vullen. Ooit trouwen met een man die onvoldoende geldinkomsten heeft is naar zeggen van de ma vragen om relatieruzies.

Een tante van de tiener zegt aan de lifestyleredactie van GFC Nieuws dat haar nichtje jarenlang is geïndoctrineerd door de moeder.

MOEDER KAN GELIJK HEBBEN

De Haagse relatiekenner Casanova legt aan GFC uit dat de ma wel degelijk gelijk heeft.

Na ontrouw zijn volgens hem conflicten over geld de tweede belangrijkste oorzaak van echtscheidingen. Bijna de helft van de stellen met een hoge schuld zegt dat geld de belangrijkste reden is om ruzie te maken.

“Geldschulden of een chronisch gebrek aan liquide middelen leiden in veel gevallen tot stress, angst  en huwelijksconflicten”.

“Het is juist een wijs advies die moeders aan hun kinderen moeten geven. Ga geen duurzame liefdesrelaties aan met een man die op financieel vlak niets te bieden heeft”, aldus Casanova.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Roken stoppen
Gezondheid

Geor Hering haalt hard uit naar rokende en drinkende ouders

vliegtuig boeing transavia
Lifestyle

Nederlanders gaan dit jaar niet naar Suriname: ‘Wij kiezen voor Zuid-Spanje’

witte broek paskamer
Lifestyle

Vrouwen boos omdat passen van witte broeken in Paramaribo wordt verboden

kapper haren knippen kapsalon
Lifestyle

Puntige kunstnagels van kapsters zorgen voor irritatie bij klanten

koppel relatie liefde
Lifestyle

Samenwonen zonder contract blijft norm in Suriname

euro geld valuta
Lifestyle

Kunnen Surinamers in Nederland gemakkelijk een bijstandsuitkering ontvangen?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws