• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Misdragende lijnbuschauffeur aangehouden door politie Latour

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 December 2023 14:07
in Suriname
lijnbus

Leden van de Surinaamse politie die verkeer regelend bezig waren aan de Coesewijnestraat hebben de 32-jarige buschauffeur A.T. aangehouden.

Eén van de verkeersagenten merkte ter hoogte van de Surimamboweg op dat A.T. het verkeer onnodig ophield en passagiers in- en uit liet stappen op de rijbaan zonder het voertuig bij de bushalte tot stilstand te brengen. Door zijn onverantwoord rijgedrag viel een bromfietser zelfs op het rijwielpad.

Gelukkig liep de bromfietser geen noemenswaardige letsels op, maar vervolgde zijn weg na de buschauffeur te hebben uitgescholden. A.T. werd bij die gelegenheid aangesproken door de politieambtenaar die beledigende uitlatingen deed naar de politieman.

Het is niet de eerste keer dat deze buschauffeur zulk gedrag vertoond, waardoor hij wederom werd aangesproken door de politie. Op een bepaald moment gaf de busbestuurder gehoor aan het stopteken van de politie en bracht de lijnbus ter hoogte van de Coesewijne- en de Leo Eliazerstraat aan de kant tot stilstand.

De politieambtenaar die A.T. een bekeuring zou opleggen, werd daarbij door de buschauffeur gehinderd in de rechtmatige uitoefening zijner bediening. Met assistentie van een ander verkeersagent, werd de buschauffeur door de politie in de boeien geslagen.

Vermeldenswaard is dat deze buschauffeur een aantal snelrecht vonnissen op zijn naam heeft staan voor eerder begane overtredingen.

Hierna werd A.T. ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau en is na afstemming met het Openbaar Ministerie ter zake belediging en bedreiging door de politie in verzekering gesteld.

De politie doet een dringend beroep op verkeersdeelnemers, zich te houden aan de wettelijke verkeersregels. Verder wordt u gevraagd om extra voorzichtigheid toe te passen in het verkeer, ter voorkoming van schade en leed.

ShareTweetSend

Meer berichten

newmont bij nh abiamofo
Suriname

77% van omzet Newmont geïnvesteerd in Suriname

mcp melkcentrale
Suriname

Parlementaire commissie bezoekt MCP te midden van staking

simons
Suriname

“Sranan mus wini”: President deelt persoonlijke boodschap op haar 72e verjaardag

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws