• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Minister Ramsaran hoort knelpunten bond aan

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 september 2022 15:41
in Nieuws
sozavo 2 sept 2022 533x400 ramsaran

GFC NIEUWSREDACTIE- Het personeel van de DA- en wijkkantoren begaf zich donderdag naar het hoofdkantoor van het ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (SoZaVo).

De Bond Ambtenaren van Sociale Zaken en Volkshuisvesting ( BASZ) gaf te kennen dat personeel in actie is vanwege ontevredenheid over zaken die reeds jaren zijn blijven liggen.

Minister Uraiqit Ramsaran van SoZaVo heeft de verschillende knelpunten van zijn ambtenaren aangehoord en heeft aangegeven dat hij oor heeft voor de zaken. Vanaf zijn aantreden is hij begonnen de zaken aan te pakken welke opgenomen zijn in het wensenpakket van de bond. De SoZaVo minister zei “dat hij voorstander is dat eenieder moet krijgen waar zij recht op hebben conform wet en regelgeving.”

Het ministerie is continu bezig te werken aan structurele oplossingen voor de verschillende problemen van zowel de samenleving als de ambtenaren met beschikbare mogelijkheden. De bewindsman zei dat hij de zaken verder wilt aanpakken met de bond en te allen tijde openstaat voor dialoog.

Minister Ramsaran gaf verder aan dat hij zijn verschillende werkbezoekjes zal aan de DA en Wijkkantoren zal voortzetten, zodat hij oplossingsgericht zaken sneller kan aanpakken in samenspraak met de directie van het ministerie en de bond.

De bewindsman heeft de bond uitgenodigd voor een vervolggesprek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

kind school les
Suriname

Houtluizen veroorzaken extra onderhoudsdruk op Surinaamse scholen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #422709
Suriname

Nederlands Koningspaar sluit driedaags staatsbezoek af

man
Lifestyle

Bijgeloof rond ‘hebi’ blijft hardnekkig bestaan in Suriname

Koning Willem Alexander
Lifestyle

Nederlandse koning en koningin populair onder Surinamers, blijkt uit gesprekken

surinam airways airbus a340 schiphol airport amsterdam
Suriname

Nieuwe directieaanstelling moet toekomst Surinam Airways versterken

polymarket chan santokhi
Suriname

Bewijs ontbreekt voor claim dat Santokhi en echtgenote $730 miljoen bezitten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws