• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mensen die vaak te laat komen aan het werk hebben een persoonlijkheidsprobleem

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 november 2022 05:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:31
in Lifestyle, Opinie
vrouw bed

INGEZONDEN-  Dat een werknemer te laat aan het werk verschijnt kan weleens gebeuren. Immers, soms zijn er onvoorziene factoren waarbij de schuld niet in de schoenen van de werker kan of mag worden geschoven.

Maar als er sprake is van stelselmatig te laat komen op de werkplek is dat wel een sterke indicatie dat er iets mis is met de arbeidsdiscipline en eigenlijk de persoonlijkheid van zo’n persoon.

Er zijn zelfs Amerikaanse psychologen die beweren dat laatkomers vaker behoren tot de groep personen met een type D- persoonlijkheid, wat dikwijls ook de ‘verontruste’ persoonlijkheid wordt genoemd.

Mensen met een type D hebben in veel situaties de neiging om bij het minste en geringste negatieve emoties te hebben. Bij deze personen overheersen sterke gevoelens van depressie, stress, angst, chronische woede en eenzaamheid.

Zij zijn ook veel eerder vatbaar voor pessimisme, een laag zelfbeeld en hebben moeite met het maken van persoonlijke contacten met anderen.

Kortom: niet de meest ideale mensen die je in je bedrijf zou willen laten werken.

Werkgevers zouden er daarom goed aan doen om voorafgaande het in dienst nemen van sollicitanten, verschillende psychologische tests te laten uitvoeren.

Foto ter illustratie.

Mis dit niet:

Geen jeuk, geen pijn of wondjes, toch een SOA: KIVC waarschuwt Surinaamse tieners

Marowijnerivier opnieuw speelbal van goudbelangen

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de GFC Nieuwsredactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

KIVC wil campagne over soa’s richten op één belangrijke boodschap. Beeld: illustratief
Gezondheid

Geen jeuk, geen pijn of wondjes, toch een SOA: KIVC waarschuwt Surinaamse tieners

skalians marowijnerivier goudwinning
Opinie

Marowijnerivier opnieuw speelbal van goudbelangen

Foto ter illustratie.
Opinie

Stop met klagen op Facebook. Ga naar je vakbond!

rotterdam nederland
Column

‘Nederlandse Surinamers moeten ophouden met klagen en beginnen met investeren’

school klas lokaal
Lifestyle

‘Surinaams lerarendiploma is in Nederland niet genoeg voor volledige bevoegdheid’

huis woning suriname paramaribo
Lifestyle

‘Nederlanders steken spaargeld in huis in Suriname, maar missen groot pensioenvoordeel’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws